Megéri rá hallgatnom?

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet.

Fiatal koromba jó volt a kapcsolatom anyukámmal, de ahogy elkerültem szakközépiskolába rájöttem, hogy nem minden fekete és fehér ahogy anyum elmondta. Ott lazult a kapcsolatunk.

Beléptem a 20 éves korba amikor jöttek a pasik.... akit haza hoztam egyik sem tetszett. 24 evesen haza hoztam egy 17 évvel idősebb férfit, akitől lett egy közös gyerekünk. Sajnos nem működött a kapcsolat, amibe volt szülői befolyás is.

Ezután évek múlva össze jöttem egy velem idős pasival. Vele sem működött sajnos.

Most megint megismerkedtem egy férfivel. 13 évvel idősebb megint mint én. Én bizzok benne de anyám kerek perec megtiltotta hogy talalozzunk, mert ő sem hozzam való... és most nem tudom mit tegyek... fel éve van titkos kapcsolatunk. Mindent megtesz értem, lesi a kívánságaimat, a gyerkocot is elfogadja. De anyámekra olyan szinten rá vagyok szorulva hogy meg nála lakunk.

Tudom szánalmas de mit tudok tenni?


2020. ápr. 19. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Remélem, nem minden kapcsolatba szülsz egy-egy gyereket!

Ha anyádnak nem tetszik az aktuális partnered, akkor ne látogasd meg vele együtt, de ettöl függetlenül azét nem ártana elgondolkodni, miért nem vagy képes normál párkapcsolatra, miért megy mind tönkre rövid idö alatt?

2020. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol ennyi kapcsolat tönkre megy, ott nem feltétlenül (csak) a másik fél a hibás, és főleg nem a szülő.
2020. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy gyermekem van és nem is tervezek többet.

31 éves vagyok. És együtt elek a szüleimmel.

Egy kisgyerekkel meg egyből nem költözhetek össze bárkivel.

2020. ápr. 19. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

31 évesen nem az anyukánál kellene élni.

De nem is arra gondoltam, hoyg összeköltözz bárkivel is, elöször építsd fel az életedet, meg gondoskodj a gyerekedröl és csak utána kezdj azzasl foglalkozni, kivel, és mikor jössz össze.

Egy gyerek anyjaként már ideje lenne felnötté válni és nem ilyen éretlenül viselkedni.

2020. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fél, hogy még egy gyereket a nyakára szülsz gondolom..
2020. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
nem kellett volna házasság nélkül anyád nyakába gyereket szülni és egy gyerekkel is eltudtál volna menni dolgozni és félretenni. Anyád azért ellenzi, mert épp elég hogy téged és az unokát is neki kell eltartani és nem akar többet. Ennyi. Majd ha külön élsz azzal jössz össze akivel akarsz.
2020. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonymousreview60 ***** válasza:
76%

Ezen nincs mit szépíteni. Hülye voltál az adott körülmények között megtartani a gyereket.

Teremts olyan körülményeket, hogy ne szorulj rá anyádékra.

A pasi, ha még nincs gyereke, akkor majd akar tőled.

2020. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Pedig muszáj lesz elköltöznöd. Semelyik párkapcsolatnak nem tesz jót, ha valaki 31 évesen is a gyerekszobájába hordja haza a partnerét, és még csak nem is ideiglenesen lakik otthon, hanem állandó jelleggel. Én sikítva menekülnék.

A helyedben beszélnék a pasival, hogy összeköltözne-e veletek (ha albi, akkor fizess bele te is, munkád ugye van?). Ha te kellesz neki, akkor veled bizony a gyerek is jár.

2020. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Van félre tett pénzem.

Van biztos jövedelmem.

Bátorságom nincs lépni :(

A pasi szeretné már az elejétől, hogy össze költözzünk.

de eddig nem bíztam benne... ez hosszú lenne ragozni.

Most eljött a pillanat, hogy bízok benne...

2020. ápr. 19. 20:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor nincs miről beszélni.
2020. ápr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!