Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom mit csinaljak? Hogy...

Lala777 kérdése:

Nem tudom mit csinaljak? Hogy oldhatnam meg?

Figyelt kérdés

A szuleimmel elek es mindig hazudnom kell nekik.

Van egy fiubaratom de 30 evvel idosebb nallam. Nagyon szeretem. Mindig is Jo gyerek voltam, de ha valami rosszat csinaltam akkor termeszetesen megbuntettek erte.

Nem merem nekik elmondani, mert csalodnanak bennem.

Es utalok hazudni. De ha elmondom nekik lehet hogy hozzam se szolnak. Sot anyam mindig undorral nezet ram mikor szoba jott hogy mi lenne ha a parom idosebb lenne nallam.

20L



2020. máj. 17. 02:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem még ne mond el nekik ha még 1-2 év után is jó a kapcsolatod a jelenlegi pároddal akkor el lehet mondani, én így gondolom de meg lehet kövezni.
2020. máj. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Odaköltözöl a pasidhoz, és elkezdesz felnőtt életet élni.
2020. máj. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom nagyon rossz hazudni es bun. Exert faj. Egyepkent fosulin vagyok es nem akarok az o penzebol elni. Nem szep dolog.
2020. máj. 17. 06:44
 4/12 qkker1 ***** válasza:
78%

"Egyepkent fosulin vagyok es nem akarok az o penzebol elni. Nem szep dolog."


Ezzel a helyesírással ne reklámozd, hogy főiskolás vagy! 50 éves pasi legalább jól megfizeti, hogy 20 éves libával kufircolhat? Nem szép dolog /a kis álszent/, de mégis eltartatod magad a vén fószerrel!

2020. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha csak barát, akkor mi a baj?
2020. máj. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
En se örülnék, ha a 20 éves lányomnak egy 50es lenne a "fiú barátja" - ahogy írod. Inkább koncentrálj a sulira, úgyis erős hiányosságaid vannak, mert minden második szavad helytelenül van leírva. Amúgy ez a fiú barátság gondolom kapcsolatot takar, vagy veled lelkizik az öreg? Meg egy 50es minden csak nem fiú... elég gyermekded gondolkodásúnak tűnsz az írásod alapján, nem való neked egy ilyen kapcsolat. Keresgélj inkább korban jobban hozzád illőt, de pasizás előtt a magyar nyelvtannal ismerkedj meg.
2020. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Egyépként ne kamuzz!!!
2020. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Nem magyarorszagon elek mar 5 eve. Valoszinuleg azert rossz a helyesirasom. Egyepkent meg dolgozok rendesen, sot valamikor 15 orat lenyomok egy heten 4szer is.

De azert koszi a valaszokat.

2020. máj. 17. 18:00
 9/12 qkker1 ***** válasza:
40%

Heti négyszer 15 óra, egyéBként meg a vén fószer dugogat!

Mesélj még!

2020. máj. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Én személy szerint nem ellenzem a nagy korkülönbségű kapcsolatokat, ha tényleg érzelem van mögötte, mert velem is előfordult ilyen. A legnagyobb szerelmem volt. Úgyhogy ha a pasas független, és akár feleségként is vállalna téged, akkor mondd el a szüleidnek.
2020. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!