Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek ,hogy barátnőm van, de én is lány vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudják rólam hogy biszex vagyok és ő az első kapcsolatom. Anyukám elég vallásos és tudom hogy homofób apukám nemtudom hogy viselné.

Valami jó tanács, kérlek?

Nem szeretnék előttük titkolózni, de nem tudom jó ötlet e elmondani nekik,mert nagyon sok minden megváltozna akkor és félek hogy rossz irányba.



2020. jún. 5. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Meg ne mond el!
2020. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is várnék, ha ennyire biztos lennék benne, hogy rosszul fogadják.
2020. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Én egyelőre hallghatnék.... max ha már eltart egy jóideje a szerelem....
2020. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyelőre sehogy. Majd ha odáig eljuttok, hogy összeköltözés. Addig csak legyen legjobb barátnő, akivel sűrűn találkozol. Én legalábbis a helyedben nem kockáztatnám, hogy rossz helyzet fordul elő és pokol lesz az otthoni élet, esetleg előtted tegyék fel, hogy mit rontottak el (pedig semmit, ez van, ez is szerelem).
2020. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Fontos dolgokat nem írtál le: hány éves vagy, velük laksz-e vagy külön/kollégiumban.

Egyébként először mutatsd be, mint barát-barátnőt, legyen idejük megismerni. Ha már megszerették, akkor el lehet gondolkozni a következő lépésen. De az is lehet, hogy csak ennyit mondasz el a kapcsolatotokról nekik.

2020. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, itt mindenki beszámol a nemi életéről a szüleinek? Mindegy, hogy milyen nemű vagy, meg kit szeretsz, csak akkor beszélj róla, ha egy tényleg tartós kapcsolat lesz.
2020. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem kimondottan vagy leszbikus, hanem tényleg bi, akkor szerintem várj még, főleg ha fiatal vagy. Lehet, hogy 3 hónap alatt vége lesz, az új kapcsolatod pedig az ellenkező nemből lesz, akkor pedig feleslegesen generáltad a feszültséget.
2020. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Hát így: "apu-anyu! Figyeljetek, ő itt a barátnőm Dzsenifer. És mégvalami, de nem tudom hogy mondjam el... Én amúgy lejány' vagyok!"
2020. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

miért, nem tudják, hogy lány vagy?


amúgy meg homofób szülöknek akkor kell coming out-olni, ha el tudod magad önállóan tartani

2020. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hogy milyen kapcsolatban vagy a szülőkkel. Az én lányom el merte mondani és nem csináltunk belőle problémát. De egy közeli rokon lánya nem mondta el, csak úgy "lebukott" és náluk például nagyon nem nézik jó szemmel.
2020. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!