Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek, hogy a 17éves...

Engednétek, hogy a 17éves lányotok ilyen alakokkal találkozgasson?

Figyelt kérdés
Pár hete mutatta be a lányom a barátját, aki eddig talán háromszor volt nálunk. Keveset beszélgettem vele, de normális srácnak tűnt. A bonyodalom ma reggel kezdődött, mikor taxit hívtam, és a diszpécser azt válaszolta, hogy nem küld taxit erre a címre, mert itt utolsó alkalommal egy illető fizetés nélkül elszaladt. Mondtam, hogy ez egész biztos tévedés, mert itt csak mi lakunk, és a családom nem csinál ilyesmit. A diszpécser továbbra is állította, hogy ez bizony így történt, a pontos időt is megmondta, és hogy a kollégája hova vitte a szélhámost. Ekkor beugrott, hogy abban az időben a lányom udvarlója hívhatott hozzánk taxit, és a taxis által mondott cím is stimmel, mert azon a környéken lakik a srác. Ezekután kérdőre vontam a lányomékat, de mind a ketten azt állítják, hogy a srác késő este gyalog ment haza, ami közel 5km. Természetesen nem hittem el, mert minden jel arra mutat, hogy hazudnak, és megtiltottam a lányomnak, hogy találkozzon vele. Ezekután még ő van felháborodva, és egész nap duzzog. Máshogy kellett volna cselekedjek?

2020. jún. 19. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem holmi drogos börtönből szabadult link gyerek


Tini csiny

Ezért büntetni felesleges

2020. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Dolgozz még rajta, ez elég gyenge kamu!
2020. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
74%
Gyerek:) Felesleges ezért tiltani, mert méginkább hazudni fog.
2020. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4500forinttal megkárosítani valakit, aztán pofátlanul letagadni, szerintem nem éppen gyerekcsíny.
2020. jún. 19. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
4500? Az gyerekcsíny.
2020. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Aha

szóval pont ugyanazt a taxitársaságot hívod fel

pont emlékszel rá, hogy a gyerek aznap taxival ment haza

kiadják az utas címét

elmondják, hogy pont 4500 forintot nem fizetett ki (700 forintos alapdíj és 300 forintos km díj mellett, max a csúcsforgalomban lesz ennyi az 5 km, este nem valószínű - már, ha Budapestről beszélünk, de vidéken sincsenek ennyire elszállva az árak)

szóval KAMU

2020. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, arra nem emlékeztem, hogy mivel ment haza, csak azt tudom, hogy aznap este nálunk volt. A címet meg nyilvánvalóan kiadják, miért is lennének diszkrétek egy szélhámossal?
2020. jún. 19. 20:48
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

ismered azt a mondást, hogy tolvajtól lopni nem bűn? :D

amúgy meg még egy szavazat a kamura.

2020. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Kisvárosban egyébként reális hogy 1 max 2 taxitársaság van, és “mindenki ismer mindenkit”. Ha az én lányom lenne, kifizettetném vele a zsebpénzéből, egyrészt hogy érezze, milyen lesz később balhés alak tartozásait rendezgetni, másrészt indokként azt mondanám, őt látogatta, majd behajtja rajta ha akarja. Ki milyet szakít, olyat szagol, ugye. Egyébként még bármikor benőhet a feje lágya, lopásnak lopás de jobb mintha kezet emelt volna a lányodra.
2020. jún. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

óóó Istenem egy rosszfiu :D, en inkabb azon aggodnek a helyedben,hogy milyen hatassal van ra a kozossegi media es,h nemsokara rá fog ugrani a faszkorhintara


https://www.youtube.com/watch?v=dqnPm6sFRgM

2020. jún. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!