Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tartsam apamekkal ezek után a...

Tartsam apamekkal ezek után a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Apam 1 eves korom ota nem volt jelen az eletunkben. Anyukam nevelt fel. Soha, meg csak gyerektartast sem fizetett, se nekem se a noveremnek, akit az anyukam elotti volt felesege nevelt. Mar vagy 16 eve van neki uj felesege, akitől van kozos gyerek. Az a gyerek megkap mindent. Pár hónapja elkezdtem apammal levelezni es meghivtak karácsonyra hozzajuk. El is mentem, 2 napot maradtam. Tudom , hogy nem illik az értéket nézni, de a feltesomnak a fa alatt volt egy uj iphone, nekem meg egy H&M felső, ami kb 5000ft. Csak en reagalom tul vagy tényleg degradalo volt ez toluk? A feleseg vette szerintem az ajandekokat, nem apam, de akkor is. Es folyamat a feltesomrol beszéltek, hogy igydkeznek mindent megadni neki, jovore kap egy autót higy minél elobb belejojjon a vezetesbe es addig nem nyugszanak mig nem lesz a fiuknak saját lakasa. Ezt ugy mindtak nekem, mintha en nem is lennek apam gyereke. De ott van még a masik tesom is, aki szintén semmit se kapott soha, meg egy csokit se apamtol gyerekkent. Ti mit tennetek a helyemben ?

2020. júl. 1. 08:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
Maradj ki az életéből, csak villog neked holott be kéne figni a száját. Eddig is túléltétek nélküle, ezután se lesz rá szükségetek. Nagy ajándékokat meg ne várj tőle, csak különcnek néz titeket.
2020. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen előzmények után eleve el sem mentem volna most se. Egyértelmű,hogy nem érdekled.

Viszont csodálom,hogy a 2 előző felesége belenyugodott,hogy nem fizetett gyerektartást se.Így persze hogy futja a 3. gyereknek mindenre.

2020. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
43%
Te magad írtad, hogy 1 éves korod óta nincs semmi kapcsolatotok, kvázi idegenek vagytok egymásnak. Most azt vártad, hogy odamész és kapsz tőlük te is egy iPhonet? Amúgy te mit vittél nekik ajándékba?
2020. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
96%
Ha részéről ennyien merül ki a kapcsolatotok, akkor én nem keresném többet. Annak mi értelme, hogy folyton rosszul érezd magad egy találkozás után?
2020. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azon kell lennie a hangsulynak, hogy én mit vittem neki ajandekba. Hanem a sok elmúlt évet kellene neki valamivel kompenzalni, ha akarja. Mivel a gyereke vagyok én is. Szerintem eppeleg ajandek az neki, hogy vagyok olyan marha hogy ezek után még én megyek el hozza, utazom 600kmtert es szoba allok vele.
2020. júl. 1. 08:56
 6/43 anonim ***** válasza:
81%
Azt meg neked kell eldönteni szimpatikusak e annyira, hogy tartsd velük a kapcsolatot. Ennyi idő után nagy apa-lánya kötődést ne várj, max ha sikerül olyanok lesztek egymásnak mint valami távolabbi rokon, de ha neked ez megfelel, akkor nem értem néha mért nem lehet beszélni
2020. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon bunkók veled, én nem erőltetném a dolgot. Nem úgy látom apádon, mintha helyre akarná hozni a dolgokat, akkor te mit pedálozzál?
2020. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
22%
Neked meg az volt az ajándék, hogy vendégül láttak, ennyi. Amúgy ahogy elnézem neked csak a pénze kell, nem a szeretete
2020. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
30%
Ez egy karácsonyi történet, most meg július van. Miért pont most kérdezed?...
2020. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
29%
9es amúgy ezt akartam én is pont kérdezni😄
2020. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!