Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elkoltoztem a baratomhoz...

Elkoltoztem a baratomhoz nemreg,de a szuleim igyis iranyitani akarnak,igyis adok nekik le penzt. Azt varjak h mindig jojjek,aludjak itt. Most is itthon dekkolok,mikor a baratommal kozos programunk lenne Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 13:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
22éves vagyok
2020. aug. 9. 13:37
 2/13 anonim válasza:
100%
Értesd meg velük, hogy azért is költöztél külön, hogy a saját életed élhesd és ne az övékét. Próbáljanak örülni annak, hogy egyre önállóbb vagy.
2020. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorú vagy, mondj nemet ésvne foglalkozz velük.
2020. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki a mártírszerepből és menj haza a barátodhoz, hiszen ott laksz.
2020. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem is értem. 22 éves vagy, elköltöztél, mi a jó istennek mész "haza" ott aludni ha nem akarsz? Felnőtt ember vagy, nem? Növessz egzisztenciát meg egy kis önbecsülést. Nem akarsz, nem kell. Nem mész. Ennyi. Neked az "itthon" már a barátoddal kéne, hogy legyen!
2020. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt vagy, van saját életed állj ki magadért! Akkor menj, ha nincs más programod, érthető, hogy szeretnek, és hiányzol nekik, de nekik kell alkalmazkodniuk.

A pénzt viszont nem értem, megtakarítanod kellene, a saját fenntartásodra költeni, szüksége van nekik támogatásra, mert olyan keveset keresnek!?

2020. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kovpet ***** válasza:
100%

"igyis adok nekik le penzt"


Miért? Mire?

2020. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel zsarolnak a szüleid?? Nagykorú vagy, el is költöztél. Akkor mész haza, amikor te akarsz, és addig maradsz, amíg neked jólesik.

Párod nem sokáig fogja eltűri, hogy helyette a szüleiddel vagy. Arról még nem is beszélve, hogy pénzt is adsz nekik, mikor neked a pároddal közösen kellene megoldani az anyagiakat. Nem pedig hazaadni.

2020. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Még fordított esetben megérteném valamennyire, hogyha ők adnak pénzt neked és emiatt elvárnak dolgokat, de így teljesen indokolatlan ez. Ha csak érzelmileg tartanak függésben, akkor szépen le kell válnod róluk. Mondjuk kezdd azzal, hogy felállsz a kis szobádból és elmész a pasiddal közös programra.
2020. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elköltöztél.

Vidd el minden cuccod, a barátod jelentsen be (lakcím) és viszontlátásra.


Onnantól kezdve oda mész haza, a szüleidnél csak vendég vagy. Nem alszok náluk és nem adsz nekik pénzt.

Saját önálló életed van, kirepültél a családi feszekből, hagyjanak élni.

2020. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!