Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaha lehet még jó kapcsolato...

Valaha lehet még jó kapcsolatom édesanyámmal?

Figyelt kérdés

Mindig is jól kijottunk egymással ,én 17 éves vagyok ő pedig 38,nagyon fiatalos emiatt is szinte mindig baráti kapcsolatunk volt,sose tipikusan szulo-gyerek,de mostanában állandóan veszekszünk,beszolunk,vagy bantjuk egymást(lelkileg),kb 1 eve kezdődött,és azóta csak romlik a helyzet. Sosem azon veszünk össze,hogy nem vesz nekem olyan ruhát,telefont ilyesmit amit szeretnék,nem járok el bulizni nem iszok,nem dohanyzok,általában segítek neki amiben tudok. Egyszerűen csak sokszor elbeszelunk egymás mellett,napokig nem szólunk egymáshoz minden ok nélkül,sok dologról teljesen más a véleményünk és mások az értékeink. Nagyon kulonbozunk.

Ma nagyon csúnyán összevesztünk egy apróságon. Olyanokat vágott a fejemhez,hogy bárcsak soha ne találkozott volna apámmal(1 eve elment),bárcsak soha nem születtem volna meg. Én erre azt mondtam neki hogy nem szereti senki,mert nem érdemes rá. Nagyon megbántam mert egesznap sír emiatt. És én is nagyon csalódott vagyok,mert holnap lesz a szülinapom,megbeszéltük hogy az egész napot együtt töltjük közösen,amire már nagyon régen nem volt példa.Erre kijelentette hogy nem érdekel,azt csinálok holnap amit akarok. Normális esetben leulnek vele megbeszélni és tisztázni a dolgokat,de mi már ezt többször is probaltuk,ahogy írtam elbeszelunk egymás mellett és nem értünk egyet legyen bármiről is szo.



2020. aug. 30. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, szoktátok e, de egy bocsánatkérés csodákra képes.


Kamaszodsz, kezd kialakulni a saját értékrended, ez nehéz egy szülőnek is. Türelem, mindkét részről.

2020. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogyha úgy érzed különbözőek vagytok. Fontos, hogy ő is és te is megértőek legyetek egymással. Az hogy máshogy gondolkodtok nem azt jelenti, hogy ne szeretnétek egymást.
2020. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy édesanyádnak írod, mindenképpen jó jel :)
2020. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszodsz és megváltoztál. Ezt mindkettőtöknek nehéz kezelni.
2020. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

most vívjátok meg az anya-lánya csatákat. sok adok-kapok sebekkel.

majd alakul ez..

2020. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én simán az arcába mondanám, hogy a legnagyobb szülinapi ajándék együtt lenni aznap vele. Ennyi. Sztem segíteni fog.


Sok sikert! Boldog szülinapot! Írdd meg, hogy ment!

2020. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Te is nehéz időszakodban vagy és ő is. Ha jól értem, egyedülálló is.

Egyikőtök sem gondolta komolyan a kijelentéseit, ebben biztos vagyok.

Mindketten egyformán hibásak vagytok szerintem. Valakinek kettőtök közül most engednie kéne :)

2020. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vele 15 évesen kezdődött ugyanez. Soha nem lettünk jóban. 31 éves vagyok, nem tartom vele a kapcsolatot. Mindenképp beszélj vele, menjetek el együtt 1 fagyira vagy kávéra.
2020. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Ne mondj neki semmit csak menj oda hozzá és öleld meg ! Sokszor jobb semmit nem mondani csak éreztetni a másikkal,hogy szeretjük és mivel mással mutathatnánk ezt ki ha nem egy meleg öleléssel?!:):) ❤ A szeretet mindent legyőz!
2020. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Anyád megszokta gyerekkorodból, hogy ő szemedre hányhat bármit és bárhogy, mert te csak gyerek vagy, úgyse számít. Na most elkezdtél felnőni, és igenis számítanak neked már ezek, ő meg nem érti, miért kapod fel a vizet, ha megsért, hisz kölökkorodban simán csinálhatta veled.
2020. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!