Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan küldjem le a korlátaim?

Hogyan küldjem le a korlátaim?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem a 18-at és rájöttem, hogy még nem is csináltam semmit. A szüleim egész életemben túlságosan féltettek és most kezdem észrevenni, hogy mennyire szerencsétlen és félelmekkel teli ember vagyok. Pl. hullámvasút, tetoválás, de még csak egy színes kontaktlencsét sem merek betenni. Nem voltak soha hobbijaim sem, barátaim sincsenek igazán, nem tudom magam elengedni és állandóan azon kattogok, hogy mások mit gondolnak. Hogy kezdhetnék el élni?

2020. szept. 13. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy színes kontaklencset és ülj fel egy hullámvasútra. De komolyan! Meg semmi sem keső! Kis dolgokkal kell kezdeni, lépj ki a kontrollzonadbol.
2020. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
*komfortzónádból
2020. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Ez vagy te! Inkább fogadd el magad, mint értelmetlen lázongásokkal töltsd az idődet.
2020. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Inkább örülj neki, hogy nem csináltál baromságokat.
2020. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Azért egy kontaktlencse és egy hullámvasút nem vesz el rengeteg időt és visszafordíthatatlan kárt sem okoz...lázongásnak is erős nevezni, nyugodtan próbáld meg!
2020. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem lázongtam, ez nem egy kötelező része az életnek. 16 évesen életemben először ittam alkoholt nagyobb mennyiségben, aztán félévente 1-2x max elmentünk valahova, ez a mai napig így van. Mostmár egyetemre járok, néha vágyom rá, hogy olyan legyek mint a többiek, hogy buli-buli hátán, de mikor rábeszélnek rájövök, hogy tulajdonképpen nekem ez nem is hiányzik annyira. Mindig én maradok utoljára józan és én hánytatok mindenkit, én lelkizek a részegekkel, kísérek haza mindenkit. Ha nem érzés úgy, hogy neked erre szükséged van, csak nagy a társadalmi nyomás akkor csak ezért ne lázadj.
2020. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

32 evesen azt kell, hogy mondjam, hogy sem tetkom, sem barmilyen kontaktlencsem nem volt, es meg hullamvasuton sem ultem! Ezt a pehhet! Most akkor akkor ugorjak le a hidrol?


A hullamvasutra egyszer szivesen felulnek, a tobbi baromsag. Amugy megnyugtatlak, hogy teljes eletet elek es sok elmenyben volt reszem, de azok nem a te felsoroltjaidnal kezdodnek...

2020. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Hát ezek orbitális hiányosságok...

Azonnal rohanj csináltatni egy tetkót, mert a gonosz szüleid eddig nem engedték, hogy valamilyen tinikori hülyeséget magadra varrass, aztán meg 40 évesen a fejükhöz vágd, hogy “miért hagytátok?”!

Amúgy meg szemüveges felnőtt vagyok és nem merek sima kontaktlencsét sem használni, de ezért nem a szüleimet hibáztatom...

2020. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem lázongásra gondoltam, hanem ilyen alap dolgokra amikre úgy gondolom, hogy normális lenne megtenni, de nem tudom.
2020. szept. 13. 20:25
 10/14 kovpet ***** válasza:
91%

"Ma töltöttem a 18-at"


Hú ha, neked már annyi, tartós tejet már ne vegyél, téli kabátot meg főleg ne, mert mindjárt október :)

Valójában semmiről nem maradtál le, most kezded az életed. Éld úgy, ahogy élni szeretnéd és ne keseregj azon, amit nem tudsz megváltoztatni. Változtasd meg azt, amit meg tudsz!

2020. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!