Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Középiskolások, akiket bántana...

Középiskolások, akiket bántanak otthon, ti hogy fogjátok bírni koli, iskola nélkül, hogy még többet kell otthon lenni?

Figyelt kérdés
Konkrétan az öngyilkosság kerülget, és étvágyam sincs már, márciusban is széjjelvágtam a kezem...
2020. nov. 9. 17:54
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
87%
:/ Fogalmam nincs mit tennék ebben az esetben, de semmiképp sem hagynám. Nem tudom mi ilyenkor a teendő de mindenképp lépned kellene gyámügyhöz fordulnék vagy szólnék osztályfőnökömnek segítsen. Vannak ilyen alapítványok kicsit keresgess a neten. Fordulj a rendőrséghez valamit biztosan lehet tenni :(
2020. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Anyám általánosban tanít, tehát így ugyanannyi időt töltünk együtt, semmi nem változott. Szóval én jól élem meg ezt az egészet egyelőre.


Viszont én a helyedben biztos kérnék segítséget valamilyen formában, mert ez így nagyon nem állapot. :/ De kívánom, hogy helyrejöjjön minden!

2020. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, hogy bántanak? Tudsz segítséget kérni?
2020. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Fordulj segítséghez kérdező! Akár ofő, ha vagytok olyan kapcsolatban, vagy bármelyik tanár, iskolapszichológus...esetleg ingyen lehet hívni a lelki segély szolgálatot, tudni fogják mi a teendő ilyen esetben, segíteni is fognak. A házi orvos is tud segíteni, ugyanis kutya kötelessége jelenteni, ha gyermekbántalmazás gyanúja felmerül (testi és lelki->itt persze nem a hisztire értem, h nem kaptam meg a legújabb kütyüt).
2020. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
94%
Mindenképpen kérj segítséget!!!
2020. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Vannak ingyenes lelkisegély vonalak, van aki kamaszokra specializálódott, hívj fel egyet, anonim teljesen
2020. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
96%

Kérj segítséget az iskolában egy tanártól akiben megbízol, biztos van ilyen. (Akár egy felnőtt rokontól is)

Ne szégyelld, nem a Te hibád! Mindenképpen kérj segítséget, egyedül nem tudod megoldani.

Nézz körül ezen a honlapon, segítenek ők is, hívd fel őket bátran! [link]

Kitartás!

2020. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%

Hogyan bántanak? Megütnek, bántalmaznak rendszeresen?

Vagy követelnek valamit és azt bántásnak veszed?

2020. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Ilyenek miatt ne dobd el az eleted mert var rad a jo a sajat kis szereto csaladod majd csak turelem hozza!


En banom hogy nem kertem segitseget mikor kellett volna mert nem mertem....

2020. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Kérj segítséget. Tudom, hogy nehéz, én sem mertem és meg is lett az eredménye. Sok lelki és mentális problémám van felnőtt korban emiatt. A gyámügy nem tesz semmit. Van esetleg olyan családtagod, akitől segítséget tudsz kérni. Apa, nagyszülők, nagynéni, esetleg barátnő szülei?
2020. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!