Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadnátok ha a gyereke...

Hogyan fogadnátok ha a gyereketek ki szeretne költözni külföldre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy azt vettem észre, hogy magyarország csak visszafelé fejlődik és az új törvénymódosítások lelkileg összeroppantanak. Itt akarom hagyni az országot és lehetőleg minnél messzebre menni. Egy olyan országba ahol elfogadnak és megvannak az alap emberi jogok. Tudom, hogy minden szülő más de ti, hogy reagálnátok ha a gyereketek ki szeretne költözni külföldre?

2020. nov. 11. 19:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%

Ha Euróbában maradna,még támogatnám is.

Ha az USA-ba akarna kimenni...nem örülnék neki,de nehezen megemészteném.

2020. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
3%
Taknyán tenyerüném, mint a Bendegúzt, oszt jóvanazúgy!
2020. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Szüleim nevében szavaztam. Rám bízták, elfogadták mert ez az én döntésem. Azt mondták, ha külföldön találom meg a boldogságot, menjek.
2020. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10%
A szülő neveli fel a gyerekét, ő van rá leginkább hatással. Eléggé meghatározó, hogy mit hoz otthonról. Ha azt, hogy élhetetlen helyre született,ahol semmi jó nem vár rá, akkor nagyobb eséllyel fog máshol új életet kezdeni. Ha meg azt, hogy érdemes küzdeni, ha megtanítja észrevenni a jót, a szépet, akkor maradni fog, vagy legalábbis hazajön. Szóval el kell fogadnia, mert azt teszi, amire ő nevelte.
2020. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
Érettségi után, ahogy tudnám támogatnám, pl. koli vagy lakbér fizetésével, de diákmunkát azt neki kellene vállalni az egyéb dolgok finanszírozására, mert amúgy is hátrányban lenne nyugaton, ha egyetem alatt egy percet sem dolgozott volna. Lenne támogatás is, de egy hajtóerő is, hogy ne az én pénzemen lébecoljon. De lehet, van ennél jobb alternatíva is.
2020. nov. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy reagálnék. Nxilván nem szeretném, ha évente két alkalommal látnám, de szeretném, ha ott és úgy élhetne, ahogy szeretne. Egyelőre nem tervez költözni, tőlünk is azt látta, hogy nem menekülünk, hanem próbáljuk megoldani a helyzetet, nekem pedig a külföld kicsit menekülésnek számít.
2020. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
2%
Azért én kíváncsi lennék, melyek azok a törvénymódosítások mostanában, amik lelkileg összeroppantják az embert.
2020. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
97%
Én nem örülnék neki, hisz kevesebbet látnám, de támogatnám benne, hisz ő élete. Én is fontolgattam egy darabig, nekem testvérem élt is kint egy évig, de hazahozta a honvágy (pedig programozó, kint se mosogatott). Én se tudom elképzelni, hogy ne itthon éljek. Elfogadom ha valaki nem akar, és nem bántom érte, és nincs különösen óriási hazafias életérzésem se, de én mindig úgy éreztem, hogy csak itthon lehetek igazán otthon.
2020. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%
Segítek neki csomagolni, ügyet intézni, ha meg tudom anyagilag is támogatom az indulását. :D
2020. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Laylah ***** válasza:
76%
Én kiköltöztem, nem szólt bele senki, csak féltettek. Amúgy sem szólhat bele, meg nem akadályozhat benne, szóval ha akarsz, mész, ha nem, akkor nem, megtiltani úgysem tudják.
2020. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!