Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érzek valamit anyukám barátja...

Érzek valamit anyukám barátja iránt(?)

Figyelt kérdés

Nos. A szüleim 10 éve elváltak, most édesanyámmal élek. (Apukámmal is nagyon jó a kapcsolatom). Anyukámnak kb egy éve van barátja, és fél éve hozzánk is költözött. Nagyon jó ember, rengetegszer beszélget velem is, ha elakadok a tanulásban segit, volt hogy segitett a főzésben stb. Sokszor azon kapom magam, hogy rá gondolok, és olyan furcsa érzés kap el mintha beleszerettem volna vagy nem is tudom... Egyébként ő sose közeledett "úgy" felém, tudom hogy szereti anyukámat és énse bántanám meg soha. Ezt az érzést nyomjam el magamban? Vagy beszéljek valakinek róla? Anyuval jó kapcsolatom van, de ezzel nem fordulnék felé...


Én 17 vagyok, anyu 40, a barátja 38



2020. dec. 16. 14:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Igen, határozottan nyomd el magadban! Csúnya lenne, ha lenyúlnád anyád pasiját.
2020. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen! Felejtsd el.
2020. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
99%

Simán lehet ez apakomplexus is, meg elég, ha jó fej veled, meg kedves, meg segít, és máris ideális pasi, nem? Valaki, akire felnézhetsz.

Attól függetlenül próbáld meg kontrollálni magadban ezt a dolgot, és nem ártana bepasiznod talán :)

2020. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem is venném el tőle ( nem is tudnám) de nehéz elnyomnom magamban hiszen egy házban élünk.
2020. dec. 16. 15:06
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
De ez inkább gyerekes (elnézést, hogy legyerekezlek) rajongás, mint szexuális vonzalom, gondolom. Nem?
2020. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerezz egy korodbeli pasit. Es kesz.
2020. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Úúú! Ez azért durva! Nehogy elmond bárkinek is, mert tönkreteszed anyukád életét! Nőj már fel! Szerezz egy korodbeli pasit!
2020. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Senkinek se beszélj róla. Különösen vigyázz, ne vegye észre se a pasi, se anyád. Ha nem ügyelsz, anyád és a te életedet most véglegesen el tudod rontani.
2020. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne bántsátok már ilyenekkel, hogy tönkreteszi bárki életét. Értelmes lány, elmondta, mi van, megkérdezte, mitévő legyen.

Mondom, szerintem ez tipikus dolog tinilányoknál. Egy kicsit idősebb, érettebb pasi, aki odafigyel rájuk, könnyen vonzóvá válhat. Ha a szomszéd lenne, nem az anyukája pasija, de ugyanezt a figyelmet megkapná, ugyanúgy kialakulhatna az érzés, de akár egy tanárral, bárkivel. Majd elmúlik, de az ilyen fellángolások természetesek ilyen korban. Az mennyivel jobb, amikor valaki egy popsztárba szeret bele "halálosan"?

2020. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk annyival jobb, hogy a popsztár nem az anyja pasija... Csal ennyivel jobb..

.

2020. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!