Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha ilyenek a szüleim?

Mit tegyek ha ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel találkoztam s most mennék hozzá ott aludni szilveszterkor, de amíg ők nem találkoznak vele addig nem engedik meg, hogy ott aludjak. Azért mennek én, mert most volt a születesnapja és most olyan helyzetben sincs, hogy ő jöhessen. Mi már nagyon elterveztük ezt, s szeretnénk, hogy így legyen. 18 már elmúltam, s sok beleszólásuk ugyan nincs ebbe a szüleimnek, de mégsem olyan egyszerű mivel messze lakik kicsit a srác.

2020. dec. 27. 02:27
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
95%
Ha elmúltál 18 akkor a te döntésed. Viszont a szüleid valszeg óvni akarnak szerintem az ő álláspontjuk is érthető. Szerintem próbálj velük beszélni és mond el, hogy benned és a srácban is megbízhatnak. Akkor csak megengedik.
2020. dec. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Angel3000 ***** válasza:
99%
Szia! Mutasd be a fiút a Szûleidnek, igy jobban elfognak majd engedni!
2020. dec. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem is óvni akarnak, de nincs is mitől félteniük. Rendes srác, azt is nézi ami nekik jó meg nekem jó.

#2 Nem kell egyből ilyenre gondolni. Meg ha mégis lett volna vagy lenne az sem nagy dolog, mert megvan a szeretet is mellette. Köszipuszi:).

2020. dec. 27. 03:03
 4/23 A kérdező kommentje:

Hogy mutassam be?

Már sok mindent tudnak róla így is csak még nem látták.

2020. dec. 27. 03:04
 5/23 A kérdező kommentje:
Ez lehet nem sokat számít, de az utat sem ők fizetnék, hanem saját pénzemből mennék oda.
2020. dec. 27. 03:33
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Egyetlen találka után nem biztos, hogy oda kell menni. Pláne ott aludni.

Tudom régimódi harmincas vagyok.

2020. dec. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
76%
Szerintem csak óvni akarnak. Ha még nem vesztetted el a szüzességed mindig így van. Meg kell válogatni azt, hogy ki-ki. És attól is félhetnek hogyha intim kapcsolatotok lesz, lesz olyan hogy nem védekeztek. Azt javaslom hogy próbáld meg megértetni velük hogy felelősségtudó vagy.
2020. dec. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg féltenek. Viszont mi van akkor, ha találkoznak vele? Semmi. Akkor sem ismerik meg, ahhoz, hogy megismerjék hónapok kellenek, nem egy találkozás. Ha át akar verni, akkor a szüleidnek sem fogja ezt bevallani, szóval ezzel nem tudnak megvédeni tőle.

Egyébként nekem is van lányom, csak még kicsi, de én is félek, hogy mi lesz majd, ha eljön ennek az ideje.

2020. dec. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%
Ezt aztán nem egy 18 éves írta. Vagy igen, egy kisegítős.
2020. dec. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Ha elmúltál 18 nem szólhat a bele az életedbe
2020. dec. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!