Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 2,5 hetente látom csak az...

2,5 hetente látom csak az anyukám,nagyon hiányzik, fog ez változni?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 hét 5 nap gyakorisággal tudok 3 napra anyukámmal, apukámmal, testvéreimmel lenni. Elsősorban anyukám hiányzik nagyon, mert nekem úgymond ő volt aki szinte a legjobb barátnőm is volt egyben, hisz mindent megbeszéltünk egymással, nagyon szeretem őt.


Párommal már együtt élünk, csak sajnos irtó messze.

Megegyeztünk már rég, hogy ott fogunk venni házat és ott élünk majd, én beleegyeztem. Csak sajnos ahogy telik az idő nagyon hiányoznak. Rossz érzés, hogy nem láthatom őket akkor amikor csak szeretném!:(


Párom szülei nagyon közel laknak, így őket olyan heti 3x megyünk látogatni.

Én nagyon családcentrikus vagyok, szeretem őket, szívesen megyek, örülök, hogy ők legalább a közelben vannak. Csak sajnos mikor már eltelik egy hét és még megint 1,5 hetet várnom kell, hogy lássam a szüleim nagyon elkezdek szomorkodni. Elkezdek haragudni az életemre, akkor kialakul bennem egy olyan érzés, hogy párom szüleit se akarom látni, de nem akarok ilyen gonosz lenni.


A párom nagyon szeretem és teljesen megértem, hogy itt szeretett volna élni. Csak sokszor rossz érzés, hogy nekem nincs a környéken senkim és méghozzá nagyon sok óra utazással és sok anyagi költség árán, nagy szervezések közepette tudunk eljutni a családomhoz.


Még gyermek nincsen, de egyébként szeretnénk mindaketten hamarosan. Csak félek, hogy akkor mégjobban fog fokozódni ez az érzésem, hogy hiányoznak a szeretteim. Főleg az anyukám, akivel szívesen lennék.


Egyedül leszek akkor, párom dolgozni fog és ugyan egy baba biztosan lefoglalja az embert, de sajnos sokat leszek egyedül a babával és félek ettől kicsit, hogy akkor jobban felerősödik majd ez az érzés.


Szüleim sajnos nem nagyon tudnak jönni, mert anya szombatonként dolgozik:(:(


Szerintetek fog ez változni? Nektek mi a véleményetek erről? Köszönöm előre is a segítséget és a válaszotokat, esetleg a tapasztalataitokat.



2021. jan. 3. 10:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
telefon? skype? videochat? a mai világban ezt meg lehet már oldani..
2021. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagy elég érett.Elöbb próbálj meg leválni az anyádról.A gyerekszülés neked még korai.Ha anyád után sírsz, hogy leszel erős érzelmi támasz egy babának?

Sehogy.

Rendben, hogy szereted és hiányzik,de nem vagy önálló.

A párod hoz is túl gyakran mentek.

Hány éves vagy?

2021. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%
Én 18 évesen kerültem egyedül tőlük 350 km-re. Kéthavonta láttuk egymást. Nem mondom hogy jó volt, de nem voltak ilyen erős gondolataim erről, mint Neked.
2021. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem se vagy érett. Először azt hittem, egy 10 év körüli kisgyerek írta ki a kérdést, aki kevesli a megítélt láthatást.

Ha még nem vagy férjnél, szerintem korai a csaladalapítás. A szüleidhez jobban kötődsz mint a párodhoz.

Nem váltál le érzelmileg, ez a fejlettségi szint nem elég a gyerekneveléshez. A gyereknek felnőtt szülő kell, nem olyan, aki az anyukája után sírdogál. Egy gyerek nem játék! Gondold át alaposan!

2021. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
38%
egyetértek, kezdjél lekattanni az anyádról.
2021. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
azért mert a gyakoris nerd nem szereti a csaldját attól még máshol lehet jó a családban a kapcsolat.
2021. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
47%
Azért éretlen, mert hiányzik az anyukája? 😂😂 Nektek vannak érzelmeitek egyáltalán?
2021. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Anyósékról is le kéne kattanni, egészségtelen ennyit a nyakukon lenni.


Ugyanakkor a párod baromi önző lehet. Te mindent feladtál érte, otthont, családot, barátokat, mert ő ott akar élni, hogy anyuci szoknyáján csücsülhessen.

Az ő igényei miért előbbrevalók a tieidnél?

Gondold ezt át.

2021. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Ovisok vagytok mind a ketten.
2021. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Anyuci pici babukája🥺hány éves vagy bogaram 12?
2021. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!