Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy segíthetnék neki még jobban?

Hogy segíthetnék neki még jobban?

Figyelt kérdés

A lányom (18) 5 hónapja sír mert szakított vele a barátja akivel látszott hogy tényleg igazán boldog volt. Meg hallgattam ahányszor kellett, próbáltam vígasztalni. Fáj így látni

(Aggódó anyuka)



2021. jan. 25. 21:45
 1/8 anonim válasza:
97%
Az idő fog csak segíteni :(
2021. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Vidd valahova kikapcsolódni. Kezdjetek egy közös hobbit. Menjetek sétálni vagy sportolni. Foglalja le magát.
2021. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
84%
Jaj ez nagyon aranyos :( Mintha az én anyukám írta volna:) Én is ezen mentem át, bár mi azóta kibékültünk a barátommal három hónapig nagyon szenvedtem, az én anyukám is mindig beszélgetett velem, meghallgatott, tapasztalatokat mondott, sokat segített de annyira szerettem a barátomat, akármit mondott nem segített. Pedig már elvitt vásárolni, fodrászhoz is stb. Én azt tudom esetleg javasolni hogy ha egyedül ennyire nem tudja feldolgozni akkor próbáld meg őt elvinni egy pszichológushoz, engem is elvittek anyukámék mert már nem bírták hogy tönkre megyek, és rengeteget segített, neki köszönhetem hogy kibékültünk a barátommal :) Szóval esetleg még az is segíthet, meg ahogy az első is írta, az idő. Éreztessétek vele, hogy mellette álltok, hogy bármikor számíthat rátok, nekem sokat jelentett ez is :)
2021. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Én 1 évig voltam így.

Ne cibáld sehova.

Majd kiheveri. Az 1es jól mondja, ezen csak az idő segít

2021. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Én most egy kicsit lefogom szólni az előbbieket, de szerintem ne vidd sehova. Egyedüllétre van szüksége. Majd az idő segít.
2021. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
5-ös reflektálnék én nem szólok le senkit, se nem vitatkozok olyanon, amit valójában az anyukája tud, mert ő ismeri igazán a lányát. De amennyiben a kislánya introvertált az egyedüllét x ideig segít, de ha extrovertált típus, akkor azzal nem segít magán, ha befordul.
2021. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eszik, rendkívül sokat fogyott stb, akkor szükség lehet valamit tenni.
2021. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ezt neki kell feldolgozni. Hidd el, nem ez az egyetlen szakítás, ami életében rá vár.
2021. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!