Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek baj, hogy hétközna...

Szerintetek baj, hogy hétköznap szinte semmit nem csinálok itthon?

Figyelt kérdés

Alapból 8-tól fél 5-ig dolgozok, de kedden és szerdán előbb elmegyek, mert suliba járok, és ezért hétfőn és csütörtökön 45 perccel tovább maradok, a suli meg 7-ig tart. Úgyhogy kb úgy néz ki a hetem, hogy hétfő 17:15, kedd 19:00, szerda 19:00, csütörtök 17:15, péntek 16:30, amikor végzek.

Így hétköznap nem is csinálok, túl sok mindent, de pl. magam után elmosogatok (meg ha van más is a mosogatóban elmosom azt is), ruháimat elpakolom, vannak halaim, papagájaim azokat rendezem, de lényegében csak magam után pakolok stb, a saját dolgaimat csinálom meg, a "közös tennivalókban" nem veszek annyira részt hétközben. De teljesen ez se igaz, mert pl hétfőn főztem, de olyan gyakran azért nem szoktam.

Szerintetek baj ez?

Amúgy 23 éves lány vagyok.



2021. febr. 25. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Én pl most rosszabb vagyok. Szerintem ne ostorozd magad.
2021. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem bajként kell megfogalmazni, hanem néha ajánlatos tekintettel lenni másokra és lehet az ő életüket könnyebbé tenni, anélkül, hogy ez neked nagy erőfeszítésedbe kerülne.
2021. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát figyi, én már férjnél vagyok és saját háztartást vezetek, de hétközben a főzésen meg a mosogatáson kívül nem sok mindent csinálok. Én is általában 4-5 felé esek haza munkából, az az igazság sok mindenhez már nincs is olyankor kedvem.
2021. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát attól függ, hogy mi a ritmusa a családodnak. Ha mondjuk hétközben mindenki ilyen, aztán hétvégén van takarítás, mosás, stb., akkor jóvanezígy. De ha egyébként meg minden nap valaki főz, eljár boltba, naponta felmos, pedig ugyanígy mindenki dolgozik teljes munkaidőben, akkor szerintem gáz kivonnod magad.
2021. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj, magad után elpakolsz mindent, rendezed az állataidat, nagyon másra nincs időd a leírtakból. Nekem a bátyám álláskereső jelenleg, ő még ennyit se csinál.
2021. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
De van szex! 10 perc, és ebben benne van a mosogatás is!😂
2021. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Csak akkor baj, ha a családodnak szüksége volna a segítségedre, mert ők is dolgoznak. Egy átlagos napon én sem csinálok sokmindent, elmosogatok, főzök ha kell, elpakolok magam után. Aztán amikor szükséges, akkor takarítok, mosok stb. Saját háztartást vezetek, tehát nem végzi el senki amit én elbliccelek.
2021. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Valakinek baj a családból? Hétvégén besegítesz? Kevés ennek eldöntéséhez az infó.
2021. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem teljesen rendben van :) sokan még ennyit sem csinálnak. Az meg hogy suli mellett dologzol is, főleg becsülendő :)

20

2021. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Otthon laksz vagy egyedul? Mondjuk ez nem annyira lenyeg, tanulsz is, dolgozol is, magad utan rendet csinalsz, allataidat gondozod, hazaersz 6-7re átlagosan, mar igy is tobbet megcsinaltal, mint az emberek, akiket ismerek 😃 Ezen kivul másra nincs is nagyon ido, ha meg akarsz enni is, lefurodni, esetleg egy filmet megnezni, es egy tartalmasat aludni. Hetvegen remelem azert tudsz kikapcsolodni, baratokkal lenni, es akkor ez igy teljesen balanceban van, szerintem mas se csinal ennél tobbet, vagy meg ennyit sem.
2021. febr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!