Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha apám nem...

Mit lehet tenni, ha apám nem akarja engedni, hogy edzőterembe menjek a járvány alatt?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember kijátsza a rendszert, szereznek maguknak egyesületi igazolást amivel mehetnek edzeni. Én is megtehetném ezt, de a hipohonder apám retteg a vírustól. Huszonéves egyetemista vagyok, nem gyerek. A gond, hogy velük lakok sajnos, főleg most, hogy bezárták a kollégiumot is a járvány miatt

2021. márc. 2. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/239 anonim ***** válasza:
63%
Épeszű ember az apad, kár hogy nem rá hasonlítasz.
2021. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/239 anonim ***** válasza:
65%

Erdekes, nalunk mar lehet menni koliba, ha kervenyezed, nezz utana, hatha nalatok is igy van.

Menj vissza, aztan azt csinalsz, amit akarsz. Ameddig viszont otthon laksz, tiszteletben kene tartani apad kereset, foleg ugy, hogy ez nem egy kivitelezhetetlen dolog.

2021. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/239 anonim ***** válasza:
63%
Én szerintem azt tudod tenni, hogy otthon maradsz.
2021. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/239 anonim ***** válasza:
75%
Felnõtt ember vagy.Költözz el!
2021. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/239 anonim ***** válasza:
61%
Menj el szabadtéri sportokra, ha mozogni akarsz, de apád ronyózik. Amúgy akkor ajánlanám neki az oltást, mert ezzel kicseszik az egész családdal. Oh, wait! Gondolom mellette ő maga simán megy boltba és egyéb helyekre...
2021. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/239 anonim ***** válasza:
60%
Most komolyan nem lehet kibírni pár hónapot edzőterem nélkül? A korlátozások előtt én is jártam heti 2x,miután bezártak szépen vásároltam kellékeket és csodásan megvagyok.
2021. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/239 anonim ***** válasza:
64%

Én ha kimozdulok csak maszkban teszem és amikor hazaérek leveszem a ruhát és fürdök, aztán csak tiszta ruhában megyek le anyámhoz. Mert idős és beteg is és nem szeretném még véletlenül sem megfertőzni, akármilyen fiatal vagyok és egészséges, ő már nem az. Ha szereted apádat és nem akarod, hogy beteg legyen, igenis bírd ezt ki.

A párom amúgy itthon edz, van saját(használt) fekve nyomópadja és fekvőtámaszozik, meg lehet otthon is oldani.

2021. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/239 A kérdező kommentje:
Nekem nincs többszázezer forintom arra, hogy felszerelést vásároljak
2021. márc. 2. 18:42
 9/239 A kérdező kommentje:
Nem, nem lehet kibírni, inkább leugrok a panel tetejéről, de nem bírom tovább edzés nélkül.
2021. márc. 2. 18:43
 10/239 anonim ***** válasza:
45%
Majd ha kinyirod a szüleidet, mert hazahozol onnan valamit, akkor ne itt sírjon a szád. A hipochonder kifejezés jelentésével se vagy tisztában. Az ilyen emberek miatt állunk ilyen szarul a járvánnal..
2021. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!