Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kezdjem az ismerkedést a...

Hogy kezdjem az ismerkedést a sráccal?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nővel, akinek van egy 17 éves fia. Mikor náluk voltam, mondta a párom, hogy ismerkedjek egy kicsit a fiával. De nekem kell kezdeményeznem, menjek be a sráchoz a szobába, és beszélgessek vele. Már bemutatkoztunk egymásnak előzőleg, de ennyi.

Hogyan is kellene kezdeni az ilyen ismerkedést? Miről lehet beszélgetni egy 17 éves sráccal? Tehát bemegyek hozzá a szobába, eddig oké, és hogyan kezdjem a kapcsolatteremtést? Pl. "Mit nézel a tv-ben?" Ez olyan nyomi dolog. Mint a Forrest Gump. XD Persze lehet csak azt gondolná, mi a fenéért zavarom.

Jó lenne ha a gyerek elfogadna. Ha nem is nevelőapjának, de mint az anyja új párját.



2021. márc. 30. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a legrosszabb tanács erőltetni az ilyesmit. Csak nem kell elzárkózni.
2021. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Múltkor már írtál ki erről egy kérdést. Akkor 25 évesnek mondtad magad és 48 éves nővel jártál és 3 gyereke volt a nőnek és ott 17 éves gyerekkel nem tudtál kijönni, mint most. Úgy látszik direkt élvezed kiírni az ilyen kérdéseket, ahol nemlétező nőkkel jössz össze, nemlétező fiaik vannak. Úgy látszik te ezekre izgulsz fel. Ja és persze kötelező az ikszdé smile XD, mert viccesek vagyunk. Nem, nem vagy az.
2021. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es

Te hülyegyerek! Nem írtam még ki erről kérdést!

Sajnos vannak hozzád hasonlók, akik erre izgulnak, hogy mindenkit trollnak kiáltanak.

2021. márc. 30. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nagyon gáz, én a gyerek helyében inkább próbálnálak lerázni. :D

Majd megszokja, lassan kialakul. Szerintem ne erőltessétek.

2021. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Majd ha a helyzet úgy hozza, vagy esetleg szervezni valami családi programot, aztán úgy kialakul. De így hogy menjek be hozzá beszélgetni, hát azt miről?
2021. márc. 30. 17:14
 6/11 anonim válasza:
100%
Nekem is az a véleményem hogy ne erőltessétek. Nagyon kínos ha valaki csak úgy besétálna a szobámba és meg kérdezne hogy mit nézek, én elmondanám és aztán nem lenne miről beszélni. Ezt nagyon nem ajánlom. Amit inkább ajánlanék az az hogy ha pl meg tudod hogy mit szeret, de legyen ez valami olyasmi amit te is szeretsz akkor kezdj vele el beszélgetni, de ezt sem olyan nyomulósan, ha van mit hozzá fűznöd akkor mond. Amit még tudok ajánlani az pedig a kérdés feltevés, ne olyan kérdéseket tegyél fel amire igen,nem vagy valami konkrét dolog a válasz. Ezek ismerkedés kor nem jók pl ha tudod h szereti a focit akkor ne kérdez rá hogy szereti e, inkább kérdezd meg hogy miért szereti a focit, és lehet elmondani egy történetet ahogyan először ott ált a focipályán és hozzá gurult a labda vagy valami hasonló dolgot mondhat. Így többet megtudsz a emberről, és könnyebben megy a beszélgetés mert meg kérded hogy milyen csapatok játszottak és kinek drukkolt. A miért kérdéssel nagyon sok dolgot megtudhatsz másokról. 19.f
2021. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Az a legrosszabb ha bemész hozzá a szobába! Az az ő kis privát birodalma, én is utáltam tini koromban ha valaki csak úgy bejött.


Nem jó az ilyesmit erőltetni, majd alakul magától! Esetleg amikor amúgy is együtt vagytok, mondjuk az étkezéseknél, akkor laza és jó fej vele.

2021. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha bemész a szobájába, mondhatod h "Anyád beküldött ismerkedni, bár kellemetlen a szitu, ha van kedved, dumáljunk." Ha valamennyire képben vagy a mai zenékkel, sorozatokkal, játékokkal stb akkor hozd fel, ha fogalmad sincs róla akkor inkább ne. Esetleg beszélhetsz arról hogy kedveled az anyukáját és komolyan gondolod a kapcsolatotokat, emiatt gyakran fogtok találkozni és szeretnéd ha jó viszony lenne köztetek. Ha bármiről akar beszélgetni, akkor nyugodtan fordulhat hozzád (nem tudom az apja mennyire vesz részt az életében, esetleg szüksége lehet egy férfi tanácsaira). Esetleg beszélj magadról, mit dolgozol, mi a hobbid stb.
2021. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

8-as

Fú ha anyámnak lenne egy ilyen pasija aki bejön és elkezdene szentbeszédet mondani az anyámról, én azon nyomban falra másznék. De most komolyan.


Én is egyetértek azzal hogy ezt ne erőltesd, mert az tényleg nem jó. A lényeg hogy legyél laza, jófej, vicces meg ezek. Hidd el idővel meg fog kedvelni

2021. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Naaa, eltelt két hónap, mi volt végül?
2021. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!