Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gondolkodjak ebben a helyzetbe...

Gondolkodjak ebben a helyzetben elköltöznétek agy ne?

Figyelt kérdés

Nagyon rossza a kapcsolatom a szüleimmel

Májusban fogok érettségizni

Viszont van egy kisöcsém, aki meg csak e éves

Anyám állandóan kiabál vele

Oknélkül

ilyenekkor megszoktam őt védeni, hogy legalább akkor velem veszekedjen és ne szegénnyel

Nem szeretnék elköltözni, mert félek ott hagyni a tesómat velük, de közben úgy érzem, ha nem megyek el innen minél előbb, elobb utóbb belebolondulok abba, amit itt folyik

gondolkodjak a költözésen vagy ne? mit gondoltok?

előre is köszönöm


2021. ápr. 13. 16:52
 1/5 anonim válasza:
66%
Szia! Első sorba sok sikert az érettségivel! Másod sorba pontosabban nem tudtuk meg hány éves az öcséd :( de nagyon szép tőled hogy megvéded! És nyugodtan gondolkodj a költözésen, max majd az öcsédhez mész ha találkozni szeretnél vele meg csináltok tesós napot!😊
2021. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Én is Sok sikert kívánok az érettségidhez! Jól értem, hogy öcséd egy éves? Sztem majd pár éven belül gondolkozhatsz a költözésen, de mondjuk hétvégénként látogasd meg a tesódat.
2021. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek. De gondolj bele higy nem élhetsz így amíg az öcséd 18 nem lesz.

Maximum biztosítani tudod arról higy tud hozzád menni ha baj van. Szerintem az is nagy segítség.

2021. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz. Ha te stabil jövőt teremtesz, akkor számíthat rád és érdemben is degíthetsz neki, nem csak sajnálkoztok a sarokba kuporodva ketten. A szívem szakadna meg nekem is. Anyádat kéne pszichológushoz terelni, hosszú távon csak akkor javulna ahelyzet, ha nem őrjöngene nap mint nap. Lehet, hogy kimerült, depressziós, bármi...szakemberre van szüksége, neked pedig levegőre és önállóságra.
2021. ápr. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ❤

Jajj elírtam, 4 éves a kistesóm egyébként

2021. ápr. 24. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!