Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Így hogyan mondjam el a...

Így hogyan mondjam el a családomnak, hogy a lányokat is szeretem?

Figyelt kérdés

Akárhányszor szóbakerülnek a melegek, egyből lehurrogják. Meg ha egy filmbe van egy meleg csók, egyből jön, hogy ezt ki kellett volna belőle vágni. Milyen rossz lehet a színésznek, hogy heteroként meleget kell eljátszaniuk, semmi pénzért se csókolnának meg azonos nemet.

De ha mondom, hogy homofóbok, akkor egyből jön, hogy semmi bajuk a melegekkel. Pedig nyilvánvalóan van.

Viszont én összejöttem egy lánnyal, és kezd komolyra fordulni. Az ő szüleik már ismernek engem. De én ezek mellett félek bemutatni nekik.

Vannak köztetek olyanok, akik ilyen mellett bevallottátok? Mi volt az eredménye?


2021. ápr. 17. 22:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6%
Nos, én a szülői szemszögből tudom csak mondani. A lányunk bevallotta 17 évesen, hogy leszbikus. Elmondtuk, hogy nagyon csalódottak vagyunk. 18 évesen kiraktuk a házból (nem az utcára). Ennek már másfél éve, azóta mi nem keressük egyáltalán.
2021. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 1.!

Szerinted ez így rendben van?

Nekem is van egy lányom, és ha be vallja majd, hogy a saját neméhez vonzódik nem fogom kitenni, hanem vele leszek és támogatni fogom.

Ti úgy hiszitek, hogy ez így oké?!

Döbbenet.

De egyebébkent ha ilyen szülei voltatok/vagytok, akkor jobb is (neki), ha nem keresitek.

2021. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

#1 Szerencsétlen gyerek..


Szörnyetegek vagytok.

2021. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
5%
Jólvan, nem kértem liberálkárosult mantrát. Húzzatok szépen nyugatra, és hagyjátok a normális embereket normális erkölcsök szerint élni Magyarországon.
2021. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
#4 szerinted normális kidobni a saját gyerekedet, csak mert olyasmi tesz boldoggá, ami neked nem tetszik, de egyébként meg senkinek nem árt vele? :)
2021. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem normális káros, deviáns dolognak tartani a homoszexualitást.
2021. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
15%
Én max kivárnám hogy ez kamasz hóbort-e( egy ideig én is azt hittem leszbi vagyok, de csak egy bizonytalan kamasz voltam) vagy komoly. Térjél rá vissza pár év múlva.
2021. ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
24éves vagyok. Nem kamasz hóbort. Biszex vagyok. Volt már barátom is, ezelőtt volt már barátnőm is.
2021. ápr. 18. 00:31
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

csak akkor mondd el nekik, ha van hova menned, mivel 24 evesen mar gondolom dolgozol, van kereseted, tehat sajnos siman kidobhatnak a szuleid ha olyanok (nezd meg az egyes valaszolot, undoritoak de megis megtehetik)


ha mar kulon elsz, es nem szorulsz tanogatasra, nyugodtan mondd el nekik, vagy megbekelnek, vagy jobb nem is tartani a kapcsolatot, ha nem a boldogsagod szamit nekik


a szuleim borzasztoan konzervativok, tehat en csak akkor fogok coming outolni ha mindenkepp muszaj, es mar nem veluk elek (szinten bi, de most baratom van)

2021. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

1-es az ilyeneknek kéne elhúznia az országból, valami ruszki fogolytáborba és hagyni az értelmes réteget végre egy normális országot építeni... ;)


24 évesen azért már szerintem nyugodtan megmondhatod kérdező, hogy mi a helyzet.

2021. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!