Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van valami olyan oldal ahol...

Van valami olyan oldal ahol szerezhetek nevelő szülőket?

Figyelt kérdés

Vannak saját szüleim de nem igazán jó ez a család,mindennap megy valami veszekedés,anyukámmal jóban vagyok de az utóbbi időben sokat veszekednek apukámmal es szinte ha csak egy puszit adok anyumnak mar el küld melegebb éghajlatra hogy ne lógjak rajta egésznap,mikor aznap először adtam neki puszit amugy meg nem voltam vele tehát nem lógtam rajta!

Apukámmal teljesen rossz a kapcsolatunk, többször próbáltam kezdeményezni hogy jóba legyünk de a vége az lett hogy finytorgott ha puszit akartam adni vagy valami csúnyát mondott ami rosszul esett,testvéremet meg hagyjuk inkább,sokat csesztet de néha jófej... Ebből azt akartam kihozni hogy nem érzem túl jól magam,sokszor vagyok szomorú,

Az se jo ha segitek meg az se ha nem, úgy érzem kivételezve van a testvéremmel,az nem baj ha valamit ő csinál csak az ha én és stb. Tehát szeretnék nevelő szülőket és nem az kell hogy meg vegyenek mindent hanem szeressenek és törődjenek velem! Nevelő otthont inkább passzolnám,es olyat akarok hogy nem kb 12-en lennénk egy családban hanem max 2-3-an. Tudtok olyan oldalt ahol kaphatnék nevelőket?

És tenyleg a nevelő otthont hagyjátok ki mert azt nem szeretném semmi képpen.



2021. máj. 3. 11:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy?
2021. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Nincs ilyen oldal.

Nevelootthonba emiatt ne, helyeznének el amuyg se, se neveloszulokhoz.

2021. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Az miért fontos hogy hány éves vagyok?nem tök mindegy?
2021. máj. 3. 11:29
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem tök mindegy. Előszöris 16 alatt nem regisztrálhatsz ide. Masresztf nem mindegy, higy 10 evésen vagy naiv, vagy 17 évesen hm, buta, higy finoman foglamazzam meg
2021. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Akkor meg mit tegyek hogy nevelő szüleim legyenek? még a külföldi is jo lenne,jobb mint itt.
2021. máj. 3. 11:33
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen oldal, ez nem igy megy.

Nyilvan fontosabb a korod is, mert minel idosebb vagy, annal valoszinutlenebb az, hogy neveloszulokhoz kerulsz, hanem helyette mehetsz szepen lakasotthonba es osztozhatsz 3-8 masik gyerekkel egy szoban. Ezt akarod? Ezt nem te dontod el egyebkent.

Nekem sem volt idealis gyerekkorom, sot, sokaknak nem, de hidd el, meg igyis jobb otthon.

2021. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, amit leírtál az nem ők arra, higy neveloszulokhoz kerulj
2021. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
#4 tudom hogy 16 év alatt nem lehet regisztrálni,nem rég lettem 16,de szerintem akkor is mindegy a korom.
2021. máj. 3. 11:38
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem mindgey. Ezek szerint egy nagyon buta 16 éves vagy, ha azt hiszed, valami weboldalon neki allhatsz neveloszuloket keresni. Budai milliomos vagy amerikai milliárdos jöhet nyilván sszóba ugye?
2021. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

Remelem a szuleidnek is eloadod a kis elmeleted, aztan majd ok jol helyreraknak :D

Tini vagy, most a vilagot is utalod, ez teljesen termeszetes, majd kinovod. Tessek szepen diakmunkazni, gyujtogetni, aztan 18 evesen oda koltozol, ahova akarsz.

2021. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!