Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnál is alakult úgy, hogy...

Másnál is alakult úgy, hogy sok év után romlott meg a kapcsolata az édesanyjával?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt túl jó, aztán egyre csak romlott.
2021. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Ha őszinte vagyok magamhoz, korábban is csak azért volt "jó" a kapcsolat, mert apám vállalhatatlan volt, nekem meg gyerekként muszáj volt kötődni valakihez. Ezért tudattalanul elnyontam magamban egy csomó mindent anyámmal kapcsolatban, ami felnőttként egyre inkább kibújt az árnyékból.
2021. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1 ismerős lány barátom kidobta a saját anyját a lakásból,az anya most földönfútó lett,tehát ezért megromlott a kapcsolatuk.

Elötte sem volt jo a kapcsolatuk igymeg hát végkép.[A lány nevén van a lakás]

2021. máj. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért romlott meg a kapcsolatod?
2021. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem volt tökéletes a kapcsolatunk, de a távolsággal nagyon sokat rontott rajta. Amikor koliba költöztem, rakódott rám a stressz az egyetem miatt, anyu meg nem vette észre, hogy hat rám ez az új szituáció, így a mindenen is összevesztünk. Volt olyan, amikor már sírtam, mert másnap találkoznom kellett vele.
2021. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!