Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Erre van valami megoldás?

Erre van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Na, szóval megpróbálom röviden leírni a problémám, nem biztos, hogy sikerül, ezért előre is elnézést..


Az a helyzet, hogy anyukám dohányzik (elég keményen) és én meg ki nem állhatom a szagát rosszul vagyok tőle, nehezebben kapom a levegőt, csípi a szemem de nagyon durván és hát utálom. (mármint a cigit utálom)

Engem nem is érdekel az, hogy ő dohányzik, mert mindenkinek a saját döntése, de azt viszont elvárom, hogy ne az én közelembe cigizzen bárki is.

(Nemtudom, ez nagy gond, hogy én nem vagyok hajlandó szagolni ezt a *****?)

És reggelente ő már jó korán felkel (3 óra előtt) és a WC-n dohányzik és hát onnan be jön a szag a szobába és rosszul vagyok tőle. Amint megérzem, nem tudok tovább aludni. Eddig még valahogy aludtam, de most pár napja már, ha érzem nem tudok. Ez engem nagyon zavar mit lehet tenni ilyenkor?

Valaki segítsen nagyon kérem!


Ui.: Az nem megoldás, hogy ne a házban dohányozzon, (Csak reggelente szokott a házban) mivel 1000x említettem már neki, hogy rosszul vagyok tőle stbstbstb... És ő erre azt mondja, "Jajj, ne mondjad már, hogy odáig elmegy a füst" meg hasonló ilyesmik..


Bocsi, ha ez segítség 18f



2021. jún. 12. 05:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Most bocs, hogy ezt mondom, de anyukád egy nagy bunkó. Nem elég, hogy undorító, konkrétan mérgezi a vele együtt élő gyerekét. Én is cigizem, de eszembe nem jutna bent szívni és mindig törekszem rá, hogy a lehető legkevésbé zavarjak vele bárkit is. Menj ki minden alkalommal és mondd neki, hogy anya megint fulladozom a rohadt cigidtől az éjszaka közepén, szóval legyél kedves nem itt szívni. Valahogy majd csak megérti.
2021. jún. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom, se a wc-n, se a szobán nincs ajtó...
2021. jún. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Tudom mennyire be tud menni a szag, ha valaki nem cigizik , megérzi.

Nálunk a nappaliban dohányzott, a szomszédos szobában, két ajtó választotta el, én is arra ébredtem mindig, nagyon büdös volt.

Ö sem hitte el hogy hogy ennyire érzem. Éreztem a bőrén is mindig, nem szerettem megölelni.


Leszokni valószínűleg nem fog, nagyon nehéz.

Nem tudsz másik nemdohányzó rokonnal beszélni, aki kiáll melletted? Hogy legalább tényleg ne a wcben füstöljön reggelente?


Amúgy a 20as éveim elemén én is rászoktam, és cigiztem a nappaliban. Megőrült tőle, hogy hagyjam abba, bemegy a füst szobájába, pedig az még messzebb van onnan.

Elhittem neki, csak nem érdekelt.

2021. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%

Tudom mennyire be tud menni a szag, ha valaki nem cigizik , megérzi


Férjem az erkélyen dohányzik, a nappali előtt, akkor sem jön be a füst, ha nyitva az erkélyajtó. Anyósom az egyik kisszobában, ajtó mindig nyitva. 64 nm panel, azt sem érezni. Én sosem dohányoztam.

2021. jún. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

4# sokat nem tettél hozzá ezzel a válasszal a kérdéshez. Kérdezőnél bemegy a szag, nálunk bejött a szag. Nálad nem. Na és akkor most mi van?

Megoldódni ettől nem fog.

2021. jún. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a csukott wc-ből, aminek kb sosincs nyitva az ajtaja.
2021. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Panellakásokban még a szomszédból is átszivárog a cigifüst. :(((
2021. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Sok mindent igy nem tehetsz, max szellőztess amennyit csakt udsz.
2021. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez milyen tahó dolog, a wc-ben cigizni. Én is cigis vagyok, még a teraszomon se gyújtok rá, kutyasétáltatás közben megoldom. Nincs joga senkinek sem mérgezni a másikat, aki nem bagós. Én jelzésképp vennék automatikus légfrissítőt, ami fúj egyet, ha mozgást érzékel. Elmondanám neki még vagy tízszer is, hátha felfogná mennyire zavar a szag.
2021. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Katona Dius ***** válasza:
91%
Én magam is dohányzom, de eszembe nem jutna bent. Elszínezi a bútorokat, meg olyan undorító szaga lesz a háznak. Mindig odakint szoktam cigizni az udvaron, még télen a hidegben is. Tudom, panelben nehezebb, de sok helyen ott is van erkély.
2021. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!