Ennyire gyűlöl?

Figyelt kérdés

Hello

Hárman vagyunk testvérek, de anyám csak velem üvöltözik. Mindig azokat vágja a fejemhez, amik tudja, hogy rosszul esnek. "Én csak jót akarok"...aha. másik két tesómat nem bántja. Én nem iszok, nem drogozok. Rendben tartom a lakást

Mégis mindig bánt. Gyűlöl vagy miért bánik így velem? A másik kettővel miertz kedvesebb? Ők huszonévesek már.



2021. jún. 23. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Lány vagy? A lányoknak általában ez a sorsuk.
2021. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Sokminden lehet a háttérben. Talán te vagy neki kéznél, talán a huszonévesek otthagyják már a fenébe, ha nem beszél velük normálisan, talán tényleg jobban szereti őket, talán "becsúszott" gyerek voltál. Nyilván egyik említett lehetőség sem jogosítja fel arra, hogy üvöltözzön veled. Ameddig rá vagy utalva, sajnos nincs más opció, mint egyértelműen kommunikálni neki, hogy bántó és igazságtalan a viselkedése, továbbá a lehetséges minimumra szorítani a kontaktot vele. Sajnálom, hogy ez jutott neked.
2021. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából rajtam tölti ki a dühét. Felidegesítik a munkahelyen, rajtam tölti ki.

Amúgy lány vagyok, de az egyik testvérem is lány és vele kedves

2021. jún. 23. 19:06
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 jól belenyúltál, mert minden igaz, amit írtál okokként.
2021. jún. 23. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt a ynár, menj el lazítani stb, kevesebbet vagy a közelében.
2021. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!