Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam ideges ram, jogosan,...

Anyam ideges ram, jogosan, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap délután találkoztam egy barátommal, úgy volt, hogy 10ig hazaérek. Városban voltunk, ittunk elég sokat (ezt persze nem említettem neki), és őszintén szólva kiment a fejemből, hogy indulni kéne. Megbeszéltük, hogy ha a buszon vagyok írok anyukámnak, hogy minden oké, és hogy lassan otthon vagyok. Ez sajnos nem jött össze, fél 11kor még a buszon voltam, majdnem egy órát késtem, és otthon miután hazaértem nem is beszéltünk, csak elmentem aludni. Most reggel már elment dolgozni, gondoltam felhívom és bocsánatot kérek, de ettől még nyilván haragudni fog. Egyébként 6 nemfogadott hívásom volt tőle, amit utólag vettem észre, és írt apukám és a tesóm is, hogy hol vagyok.

Nagyon jó kapcsolatban vagyok vele, nem szeretném, ha haragban lennénk, és bűntudatom is van. Tudom, hogy jogos, de tényleg nem akartam, hogy ez legyen.

Tippek, hogy mit csináljak?

17L



#alkohol #apa #késés #anya #szülő #Nemfogadott hívás
2021. aug. 4. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
gondoltam felhívom és bocsánatot kérek - jó ötlet, ezt kell sürgősen megtenned.
2021. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez most így alakult, egy "rossz" este volt.

Mondd el neki hogy sajnálod, rosszul jöttek ki a dolgok, és nagyon szereted őket, és ennyi 🙂

2021. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

fél 11kor még a buszon voltam


És? Fél 11-kor nem működik a billentyűzet a telefonodon? Vagy akkor miért nem tudtál írni?

2021. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Aggódott érted, ilyenkor a legrosszabb jár egy anya fejében. Kérj bocsánatot.
2021. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 nem azt mondom hogy nem tudtam volna írni, csak hogy nem jutott eszembe, lehet, hogy kicsit rosszul fogalmaztam, csak arra akartam kilyukadni a fél11-gyel, hogy akkor már rég otthon kellett volna lennem.

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2021. aug. 4. 09:46
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Napú k ez azzal járna, hogy egy hétig nem mennél sehová. Veled egy idős lányom van, ő dönti el, mikorra ér haza, de az időpontot előre meg kell adnia. A megallapodas az, hogy ha azt mondja 10re otthon van, akkor 10re otthon van, vagy már fél 10kor ír egy üzenetet, hohy csak 11re ér haza, vagy pl lekéste a buszt és nem tudja pontosan mikorra ér haza. A bocsánatkérés alap lenne, de ettől még maradna a büntetése, amit amúgy szinten megbeszélés alapján döntöttünk el anno. Más kérdés, hogy sosem kellett alkalmazni, mert még akkor is jelez, hacsak pár perceg késne.
2021. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Kérj bocsánatot. Nálam bejött :)

Nálunk az a szokás, hogy amikor eszembe jut, egy-másfél óránként, küldök egy szivecskét a családi csoportba. Nem szoktuk megbeszélni előre, mikor megyek haza, mert sose tudom, de így csak rá kell nézniük a telefonra és tudják, hogy még élek és virulok. És egy szmájlit semeddig nem tart elküldeni :D

De a bocsánatkérés és utána a büntetés elfogadása hiszti meg ilyenek nélkül alapvető dolog. Utána jobban eszedbe jut, mit nem felejtesz el, na meg ha azt látják, hogy jogosnak tartod a dolgokat, akkor talán enyhébbek lesznek.

2021. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Takarítsd ki a lakást, rakj be egy mosást, főzzél valami finomat, vagy süssél sutit és úgy várd haza és úgy kérj élőben bocsánatot esetleg még vehetsz neki virágot vagy szedhetsz ha olyan helyen laksz. 😊 addig is hívd fel
2021. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Update: Felhívtam, megbeszéltük, minden oké☺️

Köszönöm a válaszokat!

2021. aug. 4. 13:30
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Te egy nagyon normális gyerek vagy, vsz tényleg egy tökre szerető családban. Szeretek ilyeneket olvasni ^^
2021. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!