Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tartanátok vele a kapcsolatot?...

Tartanátok vele a kapcsolatot? (Hosszú történet)

Figyelt kérdés
Szóval pár éve 18 éves koromban tudtam meg, hogy ki az igazi apám. Ő végig tudta, hogy én vagyok, de sosem találkoztam vele addig. Az első találkozásnál egész normális embernek tűnt. Pár évig csak beszélgettünk ismerkedtünk. Az alatt a pár év alatt egyszer sem jött el hozzám pedig lett volna rá lehetősége nekem viszont nem mivel nagyon rossz anyagi helyzetben éltünk a 2 fél testvéremmel és anyukámmal. Anyagilag sosem támogatott és sosem mondta, hogy küld pl pénzt, hogy utazzak el hozzá vagy, hogy jön ő. Aztán kb 2 évvel később az akkori barátom el hívott magukhoz Pestre (ott él ő is, én akkor laktam kb 300 km-el lejebb.) szilveszterre mivel álltak nekem mindent gond nélkül így el fogadtam. Apám nem kérdezte mit csinálok szilveszterkor így nem is beszéltünk róla. Szóval ott voltam minden jó volt, haza jöttem és kérdezte mit csináltam én pedig elmondtam. Vérig sértődött, hogy mi az, hogy nem mentem el hozzá. Persze akkor kiakadtam, hogy 18 évig tudta, hogy létezem, de nem érdekelte,nehogy már még én fussak ezek után utána mikor le se sz*rt 18 évig . Ezután elkezdett kibeszélni mindenkinek, hogy mekkora szar vagyok. Azután, most leszek 24 tavaly meg halt anya balesetben rajtam maradt a 20 éves húgom a 6 éves pedig az apjával maradt. Ezt ő tudta és még csak annyit sem írt, hogy részvétem vagy bármi. Még én szóltam neki, hogy anya meghalt. Aztán mivel nem volt hirtelen más lehetőségem és sürgősen mennünk kellett az albérletből anya után így meg kérdeztem. Nem, hogy nem segített ha nem még el is küldött a **csába... Itt véget vetettem mindennek ami vele kapcsolatos volt. De most újra meg keresett... Ti tartanátok vele a kapcsolatot? Anya mindig azt mondta, hogy amúgy jó ember és, hogy jobban meg kéne ismernem, de nekem nem úgy tűnik,hogy az lenne.

2021. szept. 27. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell vele olyan nagyon jóban lenni max telon tartjátok néha a kapcsolatot, ennyi elég szerintem.
2021. szept. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ő részéről ez így elég komolytalan...
2021. szept. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Hogy a kérdésre válaszoljak: nem. Nem az első 18 évért, annak ezer oka lehet. Anyám halála utáni elküldésemért. Ha nem tud segíteni, azt még megértem, de hogy még belém is "rúg" verbálisan? Ha bajban nem kellettem, nyugalomban én nem tartok rá igényt.
2021. szept. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem
2021. szept. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%

Írd le részletesebben hogy mi történt hogyan küldött el. Vannak emberek akik nehezen viselnek ilyen helyzeteket. Nem védeni akarom.


A szilveszteri buliban szerintem valahol mindkettőtöknek igaza van.

2021. szept. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom jogosnak a szilveszteri dolgokat sem. Ha nem a gyereknek kell az apja utan szaladni. Mas lenne a helyzet ha tartotta volna a kapcsolatot veled, de o hatarozta meg 18 ev alatt hogy hogyan viszonyultok egymashoz. Hogy ezek utan meg a bajban is elutasit, az meg kiolne belolem minden vagyat hogy ebben az eletben barmi kapcsolatot tartsak vele.
2021. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2021. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
én megnézném mit akar, ráérsz utána megszakítani a kapcsolatot.
2021. szept. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jo ember lehet az, aki 18 evig a gyereke fele sem nez!

Lehet Anyukad emlekeiben a rozsaszin felhos idoszak maradt meg leginkabb.

Eleted egyik legnehezebb idoszakaban le sem sz@rt es nem tamogatott, akkor mit akarsz te meg ettol az embertol? Mit varsz tole?

Szepen elmondanam neki, hogy a tovabbiakban miert halott ember szamomra.

2021. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!