Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet a kamaszlányommal?

Mi lehet a kamaszlányommal?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon megváltozott, nemtudom mi lelte. Nagy hangulatingadozásai vannak, hol mosolyogni látom, hol flegma mindenkivel. Iskolában tudtommal nincs gond vele, viszonylag jól is tanul. Sokszor látom szomorkásnak, ma este mikor bementem a szobájába, észrevettem, hogy sír. Megkérdeztem, hogy mi a baj, de nem válaszolt. Majd kimentem, nem akartam faggatni. Később se mondta el miért sírt, csak azt felelte, hogy fáradt volt, és rosszkedvű. Gondoltam arra hogy hiányzik neki egy barátnője aki elég messze lakik, régen találkoztak, de miatta ennyire nem sírna szerintem. Sose láttam még így őt.. Nem tudom mit tehetnék és vajon miért nem beszél? Jó a kapcsolatunk, mindent meg szoktunk beszélni.

2021. okt. 13. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy szerelmes. Általában a legtöbb tini ilyen. Nincs ebbe semmi különös, majd kinövi.
2021. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
En is csatlakoznek az elozohoz. Ilyenkorban gyakran a szerelem felel sok mindenert. Lehet osszetortek neki a szivet. Ha tudod probald elvinni programozni es beszeljetek. Fontos hogy ne faggatasnak erezze hanem hogy erdekel teged es mint a baratnoje kerdezd. 18/L
2021. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
nem irigyellek , egyébiránt kb tényleg az lehet amit az 1-es ír max kicsit árnyaltabban kéne fogalmazni
2021. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Aha, jó ez a majd kinövi szöveg. Azért én biztosra mennék, hogy nincs-e komolyabb baj. Nem, nem olyanokra gondolok, hogy mássz bele a beszélgetésébe meg ilyen hülyeségek, hanem próbálj meg beszélgetni vele, vagy csak mutasd meg, hogy számíthat rád és próbálod támogatni.


Anyám 11 éves korom óta hajtogatja, hogy "jajj csak kamasz, majd kinövi" hát ebből az lett, hogy így évekkel később is napi szinten öngyilkos gondolatokkal küszködöm, neki meg fogalma sincs róla, mert szarik a fejemre. :D

2021. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Lehet van valakije vagy szeretné hogy legyen, esetleg kezd kialakulni.
2021. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Vagy szerelem, vagy mobbing.
2021. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
9%
Nézd át a cuccait, hogy drogozik-e vagy vagdossa-e magát!
2021. okt. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Természetes ilyen korban a hangulatingadozás. Változáson megy át a teste, tombolnak a hormonok. Minden nő kettyós, amikor megvan neki vagy terhes. A tini kor is hasonló.
2021. okt. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
7.Én inkább érted aggódok, hogy hajnali 3kor ilyenre gondolsz elsőnek ilyen kérdésnél...nyilván nem egyből ezekre kell gondolni.
2021. okt. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
9%

9.-re.


Szakmai ártalom.

2021. okt. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!