Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van/volt másnál gyermek(ek)...

Van/volt másnál gyermek(ek) esetén internethasználati időkorlátozás a családban?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor napi hány órát lehetett internetezni?

2021. dec. 10. 18:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
68%
Mivel esti kilenc óra körül le kell feküdnie az általános iskolás fiamnak, hogy reggel kipihenten ébredjen, úgy gondoltam, hogy este 8 után már ne kütyüzzön. Ezért a router gyermekvédelmi beállításainál a PC-jét már nem szolgája ki a hálózat. De ez nem okozott sosem problémát. Amúgy ha már kész a tanulással, délután, vagy hétvégén nem korlátozom a számítógép használatát. Nyilván én magam is azon vagyok, hogy minél kevesebbet kütyüzzön, ezért megyek vele az udvarra focizni, vagy hóembert építeni. Sárkányt eregetni a rétre, vagy halakat fogni a patakból. De ha nem vagyok elég ügyes, és nem tudok érdekesebb programot kínálni neki mint a PC-s játék, akkor nem tolok ki vele a tiltással vagy korlátozással. Az az én lustaságom, vagy ötlettelenségem, ha a gyerek a PC-s játékot választja a velem való tevékenység helyett. Azért, hogy ő PC-zik, nem őt kell büntetni (a tiltással), hanem engem kéne a lustaságért, vagy ötlettelenségért.
2021. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!