Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális ha 33...

Mennyire normális ha 33 évesen még anyuka kelt reggel?

Figyelt kérdés
Volt páromat rendszeresen az anyukája kelti reggel,mire lemegy el készíti a reggelijét is. Mos,főz rá, s ha elmegy valahová akkor hívnia kell ha oda ért. Ezt mind szóvá tettem, hogy ideje lenne kicsit változtatni. Cserebe ki dobott, most beszélni sem lehet vele, mondván én le anyuci pici majmáztam, s meg van sértődve hogy ezt gondolom róla.
2021. dec. 31. 10:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális, nyilván. A kérdés már csak az, hogy milyen stílusban tetted mindezt szóvá? Pl. az "anyuci pici majma" eleve nem túl hízelgő..
2021. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%
Ha tényleg így látod, akkor örülj hogy vége. Kivéve persze ha a pótanyja szerettél volna lenni :)
2021. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon gáz pali, nem életrevaló, elkényeztetett senki
2021. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
69%

Újabb értelmetlen kérdés. Anyuci pici majma volt a legjobb az összes közül, hiszen az kellett neked. Ha nem dob ki még mindig vele vagy.

Most jöttél kicsit hátha mindenki elkezdi köpködni a pasit.

2021. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
90%
A besértődés is egy teljesen normális, felnőttes viselkedés igaz? Ja, nem.
2021. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mondtam ki ezt a szót. Csak próbáltam nem egyszer,nem kétszer rá vezetni, hogy ha már családot tervezünk ideje lenne önállósodni. Tény hogy most utoljára kicsit bunkóbb stílusban mondtam, mert van az a pont amikor az ember besokall. Nekem akkor jött el.
2021. dec. 31. 11:01
 7/41 A kérdező kommentje:
4 - es! Nem kell szidni, én sem teszem. Szimplán kíváncsi vagyok, mert ezzel a helyzettel most találkoztam először 30 egy néhány év alatt. Én mindig is önálló voltam, soha nem kellett senkinek beszámolnom semmiről.
2021. dec. 31. 11:07
 8/41 anonim ***** válasza:
95%

De mire vagy kíváncsi? Konkrétan?

Ez a pasi kellett neked az összes közül.

Szóval mi a kérdés?

2021. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van, és a legjobb, ami történhetett veled, hogy szakítottatok. Könyv becsuk, továbblép.
2021. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
89%

Jobban jártál így. Nagyon sok problémátok lenne folyamatosan.

Beteg ő is és az anyja is.

2021. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!