Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a szüleimmel, hogy jó eséllyel (újra) olyan párom lesz akinek van gyereke és elvált?

Figyelt kérdés

-Pár hónap múlva 36 éves leszek, korban hozzám illő lányok,nők nagy része (elvált) anyuka. Persze akad néhány gyermektelen vagy gyerek ellenes lány is,de nem vagyok az a jó pasi aki bárkit megkaphat.

-Volt egy kapcsolatom 28-29évesen egy 22 éves lánnyal ahol volt egy aranyos 4-5 kislány is,alapvetően jó gyerek lett volna,csak néha a körűlmények bezavartak erősen.

-Igazából az a 13 hónap nagyrészt kellemes élményként maradt volna meg nekem,gyerekkel kevesebb baj volt ,mint az anyukájával vagy nagymamájával (aki a gyerek apját várta vissza és én csak ideiglenes valami voltam a szemében).

-Tudom felnőtt vagyok,nem a szüleim véleményével kell foglalkoznom,de azért az lenne ideállis,ha mindenki mindenkinél tiszta lappal indúlna.

Mert ha a párom megérzi az ellenszenvet a szüleim részéről akkor lehet ő is úgy áll hozzájuk.

A fent említett esetben szüleim látszólag fogadták el a gyereket, anya cseles hadviselést folytatott, vett karácsonyi ajándékot a gyereknek,de az ő nevelési elveihez igazodót.



2022. jan. 1. 13:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Talán azért nincs családod 36 évesen mert azzal foglalkozol anyád mit szól és láthatóan hagyod, hogy beleszóljon az életedbe. Leállítottad anyádat amikor cseles hadviselést folytatott? Ha nem, akkor gondolkozz el, hogy meddig szeretnél anyuci pici fia lenni.
2022. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Hát, olyan jó pasinak tartod magad, hogy nem kaphat meg akárki, de egy egyedülálló csaj aki alatt kölyök is van, megkaphat. Én sem örülnék más gyerekének....
2022. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2es! Én nem kaphatok meg akárkit.

1es! Nem foglalkozom vele,csak tökéletesebb lenne.

2022. jan. 1. 14:00
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Mi az, hogy "hogy fogadtassam el"? Ha nem vagy jó pasi (nem tudom, ez mit jelent, még a csúnyáknak kövéreknek is van párjuk), akkor örülj, ha egyáltalán nőd lesz és a szüleid is tisztában vannak ezzel gondolom. Semmi közük hozzá.
2022. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell elfogadtatni. Majd kialakul. Lehet anyad latta a másik nőnél, hogy csak pótléknak kellesz
2022. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem csak én pontozok le, de aki lepontoz az írhatna is
2022. jan. 1. 14:06
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Az én véleményem nem fog attól változni, mert lepontozol. Akkor se kéne más kölyke, inkább döglenék meg egyedül.
2022. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy véleményt kérsz és lepontozol. Jó fej, korrekt ember lehetsz :D
2022. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
7-8! Mégegyszer írom nem mindenkit pontozok le de mindenki le van! Ergo sunyi emberek ide járnak lepontozni.
2022. jan. 1. 14:21
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez a te dolgod,hogy egyedüállóval vagy gyerekessel vagy együtt.Attól függ,hogy te hogyan fogadod el egy kapcsolatban a más gyermekét.A szüleid a késõbbiekben majd hozzászoknak,ha az elején tiltakoznak.
2022. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!