Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan szülő, aki a...

Van itt olyan szülő, aki a gyermeke születése után csináltatott tetoválást?

Figyelt kérdés

Nyilván nem arra gondolok, amikor a gyereke arcát magára varratja, hanem például dátumra, névre vagy apróbb dolgokra.


Szerintetek ez aranyos, vagy beteges?



2022. jan. 26. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem aranyos, vagy beteges, magánügy. Sokan varratják magukra azt amit fontosnak, jelentősnek éreznek.
2022. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Semmiképp sem mondanám aranyosnak. Betegesnek pláne nem.

Én nem vagyok tetoválás ellenes, de számomra hülyeségnek tűnik amit te varratnál magadra. Világéletemben annak híve voltam, hogy a tetoválás egy sokat jelentő szimbólum legyen. Elhunyt, hozzád közel álló nagymamád születési dátuma oké, mert az egy megemlékezés.

De a gyereked neve vagy dátuma prolis. Mintha ezt elfelejtenéd és ezért fel kell írd magadra.

2022. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Én nem ismerek senkit, aki csináltatott volna, de ha te akarsz, miért ne lehetne?

Szerintem nem aranyos, mert nekem semleges dolog, de nem is beteg. Vagy legalábbis nem betegebb annál, aki sorban tetováltatja magára a női/csávói meg a kutyája meg a nagyi meg anyuci meg a szomszéd nevét plusz egy-két kicsit sem tucat mintát mint szívecske, végtelen jel és társai.

2022. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Én se ismerek ilyet, de nem értem, miért lenne ez kifejezetten beteg vagy aranyos dolog.

Attól meg amúgy már herótot kapok, amikor jön a tetoválás-rendőrség, mint pl. a 2. válaszoló és puffognak, hogy csak olyan dolgot varrathatsz magadra, aminek jelentése van, különben egy büdös proli vagy (mondom ezt mellesleg úgy, hogy egy db tetkóm sincs...legalábbis még).

Általában a számodra fontos dolgok csak neked fontosak, egy random idegennek nem. Sőt, elég valószínű, hogy ha magadra tetováltatsz pl. egy rózsát vagy ilyesmit, mert tegyük fel, anyukádnak, aki meghalt, az volt a kedvenc virága vagy valami, egy random ember biztos rá fogja mondani, hogy "jajj az ilyen rózsás-virágos tetoválások olyan prolisak és átlagosak!!! mindenki ilyeneket csináltat!!!4!!", de ettől még neked nem lesz kevésbé fontos. Csak te, meg a hozzád legközelebb állók tudhatják a tetoválásaid mögötti jelentést, szóval nem tök mindegy, egy jött-ment idegen mit gondol róla?

Szerintem inkább tetováltass egy képet magadra pusztán amiatt, mert esztétikailag szépnek gondolod, minthogy évekig azon gondolkodj, mit kéne tetováltatnod, hogy különlegesnek higgyenek :D Nevetséges

2022. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az alkaromon van egy sziv benne a gyerekeim keresztnevenek a kezdobetuje.

Szep es egyaltalan nem feltuno amit jelkepez szamomra.


Nem datum nem nev hanem egy jelzes.

2022. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez totál egyéni döntés, akinek tetszik annak tetszik, neki kell viselnie, nem másnak.
2022. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Lenézem a tetováltakat tehát oda csináltass ahol nem látom☝️🥸
2022. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
A te bajod, nem hiszem hogy tulzottan érdekel bárkit hogy kit nézel le és kit nem.
2022. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8 kb annyi embert érdekel mint Krumplicsák Mariska kínai menüje vagy Jóska Pista sárkánygyíkja
2022. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!