Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért gyűjt mindent?

Anyukám miért gyűjt mindent?

Figyelt kérdés

Szinte semmit nem dob ki a kukába.

például tejfölösdobozok, vajasdobozok, vagy bármilyen műanyag dobozt soha nem dobja ki.

műanyag flakonokat sem, használt kenyeres zacskókat sem, kiürült kávés zacskókat sem.


vásárlásról blokkokat sem


zsák számra van mindenből, azt mondja majd jó lesz valamire.


Vásároltam neki több szintes tároló polcot, hogy ne a földre pakoljon, de már az is fullra tele, és ott már nem fér, terjeszkedik a földön ismét.



2022. márc. 19. 18:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Mentális probléma, nem ártana neki pszichológus.
2022. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
87%

Hidd el, ez a jobbik eset. :D

Nekem apukám minden építési hulladékot begyűjt, lecserélt régi ablakokat, bútorokat, szétrohadt kerítésléceket, ódivatú csempéket, téglákat, cserepeket, hordókat, bútorokat........

3 garázsunk van tele már + padlások, tárolók...

2022. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Szua! Sajnos anyukad szerintem beteg! Vannak emberek akiknel ezt mar diagnosztikaltak! Ez egy gyujtogeto betegseg! Beszelj vele es menjetek el pszihologushoz! Ugyhiszem o tud segiteni! Olvass utanna gyujtogeto cimmel! Talan a spektrumon is volt olyan musor amibe ezzel a betegseggel foglalkoztak!
2022. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Apám szintén ilyen. Nagyon rossz tulajdonság sőt már egy betegség... ő a szemetet is gyűjtötte, szerencsére már nem lakunk egy háztartásban, de az új helyén szintén ezt csinálja. Az ilyen emberek általában nem is kezeltetnék magukat.
2022. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nem azt mondom nem férünk, mert ezek nem látható helyen vannak, de szerintem akkor is fölöslegesek ezek.
2022. márc. 19. 18:25
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy betegség. Sok oka lehet, idővel súlyosbodhat. [link]
2022. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem kérdezted meg, hogy mire lesz jó ha 10 éve nem lett jó semmire? Hátha beolvasztja bunkernek vagy mi?
2022. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

kérdeztem, de nem tudja, mond egy két dolgot néha, hogyha megyünk strandra bele tudjuk rakni a gyümölcsöt.


vagy a zacskókra pedig azt hogy bele tudja rakni az uborka, vagy almahéjat hogy ne a kukába büdösödjön.


Oké ebben lehet igaza van, de kb annyi van hogy 100 évre elegendő lenne

2022. márc. 19. 18:37
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Kényszerbeteg, pszichológus kellene neki.

Barátok tudnak menni hozzátok, van saját szobád?

2022. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

A haborukat megelt generaciok, gyakorta nelkulozok voltak ilyen gyujtogetok, mert sosem lehet tudni.


De van ilyen betegseg is, gyujtogetnek felesleges dolgokat, akar a hazban is, az eletminoseg romlasat okozva.

2022. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!