Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vagdosom magam, anyának...

Vagdosom magam, anyának hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Depresszios vagyok és nagy eséllyel pánik beteg is…. Nem habiból mondom pszihologusi papirral ala tamasztott teny. Szeretnek rendes eletet es ki maszni ebbol az egeszbol, de anyanak azt a reszt nem tudom hogyan mondjam el hogy szandekosan vagdosom magam… szerintetek jobb ha nem is mondom vagy vegyek erot magamon es mondjam el?
2022. márc. 22. 21:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
mond el
2022. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem veszi észre, nem is érdekli. :(
2022. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképp mondd el, ha nem tudja, nem tud segíteni sem!
2022. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
2-es Ez butaság! Nyilván nem az arcát vagdossa.
2022. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Beszèlj vele meg fog èrteni téged és segíteni fog neked hidd el ha szeretnèd írhatsz privátba én is vágtam magam csak sajnos nekem nem anyukám hanem más segített
2022. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Először én is kérdeznék valamit kérdező. Az édesanyád milyen ember, milyen anya? Megerto, támogató, segítő?


Vagy esetleg lehúzó, nem foglalkozik veled, nem szeret?


Nagyon nem mindegy. Mert ha az előző, akkor nyugodtan mondd el neki, és kérj segítséget.


De ha a második kategória, akkor inkább máshoz fordulj, mert ha nem jól reagalja le, az fordítva is elsulhet.

2022. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Iskolapszichológus?
2022. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
77%
Mennyi idős vagy? Szerintem jobb ha el mondod anyukádnak. Ez az első lépés!
2022. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

3. Miért vagy benne biztos, hogy ha elmondaná, akkor tudna segíteni? Ez egyáltalán nem biztos. Sajnos.

Ez persze sok kérdést felvet. A pszichológusod tud erről, van egyáltalán pszichológusod? Mennyi idős vagy?

2022. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3%

"Ha nem veszi észre, nem is érdekli. :("

"2-es Ez butaság! Nyilván nem az arcát vagdossa."


Esélyes, hogy már észrevette az anyuka, csak nem hozza fel a témát, mert várni akar addig, amíg a kérdező elég komfortosnak érzi, hogy magától beszéljen róla.

2022. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!