Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eleg ha emailben tartom a...

Eleg ha emailben tartom a kapcsolatot gyermekem apjaval ?

Figyelt kérdés

A gyermek jelenleg a nevelocsaladnal van.

A helyzetem minden szempontbol rendezodott, igy remelhetoleg hamarosan visszakerul a gyermek.

A napokban a gyermek apja emailben kerte tartsuk a kapcsolatot a gyermek erdekeben, es szeretne velem talalkozni.


Azt mar elmondtam ha hazakerul a gyermek, akkor a gyermek erdekeben igen mindenben kozremukodok az apjaval.

De most en ugy gondolom, a jelenleginel tobbet nem tudunk tenni gyermekunkert.


Kerdesem lenne, hogy eleg e ha emailben tartom vele a kapcsolatot, hiszen nincs mit megbeszelni egy bantalmazo apaval.

Nemtudom talalkozzak e vele, esetleg emailben valaszoljak csak neki? Nemtudom mire gondol, mit tudunk tobbet tenni ilyen esetben a gyermekunkert.


2022. ápr. 9. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Bár nem ismerem őt, de írtad, hogy bántalmazó, így én nem találkoznék vele személyesen, maximum ha még egy ismerősöm is jön velem. Email szerintem jó kommunikációra, van írásos nyoma, de arra figyelj, hogy soha semmilyen köztetek lévő emailt ne törölj ki.
2022. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Koszonom gyors valaszodat, jo tanacsodat.

Kiirasombol az kimaradt, hogy mindkettonk tamogato szemelyevel, negyesben szeretne hogy talalkozzak vele.

Csak nem ertem mirol akar beszelni, hiszen nemtudunk tobbet tenni attol, hogy havonta kulon- kulon talalkozunk a gyermekkel.

2022. ápr. 9. 17:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vsz. azt akarja megbeszélni, hogy ha hozzád visszakerül a gyerek, hogyan tarthatja vele a kapcsolatot.
2022. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha találkozol is vele, csak nyilvános helyen. A gyereknek nem érdeke hogy a bántalmazója a közelébe jusson. Van olyan az ismeretségi körömben , hogy bíróság kényszerítette az anyát, hogy láthatásra kell vinni a gyereket. Az apa börtönviselt, gyilkosságért ül...
2022. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem mindegy, miért emelték ki teljesen a családból a gyereket, azaz mit követtetek el a rovására. Ha nagy disznóságot csináltatok, akkor egyhamar nem fog visszakerülni a gyerek.
2022. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
A leírtakból nyilvánvaló mi történt: az apa bántalmazta a gyereket. a körülmények rendeződése nyilván azt jelenti, hogy az anya megszabadult az agresszív palitól.
2022. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
ennyi jóst...
2022. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha az apa sara az egész, akkor nem emelik ki a gyereket, hanem anya elköltözik vele. Megint csak a sztori felét olvashatjuk.
2022. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%
Ha csak kötözködni tudsz, minek dumálsz bele? a kérdezőm egyértelmű volt.
2022. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert félinformációkból nem lehet értelmes tanácsot adni. Ha az apa bántalmazta volna a gyereket, akkor semmiféle láthatást nem engedélyezne a bíróság, teljesen megvonják a láthatási jogot. Ezzel ellentétben még az anyának sincs jelenleg felügyeleti joga, tehát alkalmatlannak nyilvánították a gyereknevelésre. Alkeszgyanús sztori.
2022. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!