Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem nevelt fel de...

Anyám nem nevelt fel de mindig volt kapcsolatom vele.A férje finoman fogalmazva soha nem rajongott a gyerekeiért.Pont ez végett többé nem mentem anyámhoz.A pasi halott fel vegyem vele újra a kapcsolatot?Már elég idős!

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 13:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Minek futsz olyan szekér után, ami nem akar felvenni? Nem látod, hogy nem érdekeled anyád?
2022. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
16%
Add odda a pénzemet.
2022. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

2nincs mit kérnem tőle inkább én adnék neki ami nekem kell az megvan a saját erőmből teremtettem ehez senki nem segített hozzá ha meglátogatnám kizárólag csak azért tenném mert ő idős és én sem vagyok már mai gyerek inkább elköszönni mennék hozzá!

Elég fura hogy számodra egy emberi kapcsolat csak pénzben létezik az végett érdemes!

2022. ápr. 20. 14:01
 4/26 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Csak azért javaslom, hogy keresd meg míg még él, hogy beszélj vele még utoljára és ne legyen lelkiismeret furdalásod, ha meghal. Ne érezd úgy, hogy nem tettél meg mindent!
2022. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%
Ha elmész hozzá, a válladra teszi a további eltartásának a terheit.
2022. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Kései Sirató ***** válasza:
91%
#5 Nem feltétlenül.
2022. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

4.Köszönöm én is ezen morfondírozok már vagy lassan két éve.Örülök hogy ismeretlenül segítettél.Köszönöm!

Amikor a pasas meghalt még rettenetesen haragudtam rá.

Undorító bunkó ember volt a férje aki őt félelemben tartotta.

Tudom félt tőle sokszor megverte minden fillért elszedett tőle.

De én felnött fejjel is mérges voltam rá.Tudom nem szép dolog de így volt.Most már jó ideje nem vagyok mérges ezért gondoltam még egyszer látni szeretném talán ő is engem.

2022. ápr. 20. 14:16
 8/26 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Örülök, ha segíthettem.
2022. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

8 Nagyon sokat

Minden jót neked! Mégegyszer köszönöm!

2022. ápr. 20. 14:25
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezned kérdező, Mert ez a döntés nem anyudról szól, hanem rólad. Arról hogy te hogy leszel nyugodtabb.
2022. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!