Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzhetném meg Apukámat...

Hogyan győzhetném meg Apukámat arra hogy vegyünk egy kocsit, mivel sajnos nincs!? De nagyon kéne!!!

Figyelt kérdés
Azért nem akar mert drága a benzin, plusz fél a balesetektől. Jogsija viszont van de gyakorlata az nincs

2022. máj. 12. 18:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
90%
Nem kell minden családba autó, már így is túl sok van az utakon. Szerezz jogsit és vegyél magadnak.
2022. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

#1 "Szerezz jogsit és vegyél magadnak."


A legnagyobb igazság. Mi közöd van neked ahhoz, hogy apád hogy és mire költi a pénzét? Úgy könnyű szövegelni, hogy nem neked kell fizetni. Vegyél magadnak egyet.

2022. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Alex Fly ***** válasza:
96%
Ezek szerint nincs rá szüksége. Akkor meg mi a francnak vegyen egy felesleges dolgot, ami használattól függetlenül érezhető kiadásokkal jár? Ha neked kell, akkor vegyél magadnak egyet...
2022. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 qkker1 ***** válasza:
95%
Dolgozz, keresd meg a kocsira valót, és vegyél.
2022. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha nagyon kéne, biztos hogy lenne autótok.

Az, hogy neked jó lenne hogy furikázzák a seggedet, nem ok arra hogy faterral vetess egy autót.

2022. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy az autóvásárlás nem áll meg ott, hogy megveszed az autót azt csá. Át kell iratni, eredetiségvizsgálat, esetleg műszaki, ha használt, akkor illek olajat, levegőszűrőt cserélni első körben és kitudja mik fognak még előjönni. Az új autó meg kur.vadrága.
2022. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Sztem kb 10 eves lehet a kerdező....
2022. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Simán lehet autó nélkül élni, én is azt tettem vagy tíz évig.

Azítán új élethelyzet jött, rögtön lett, mert TÉNYLEG kellett.

2022. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 10 éves de annyi sem hogy legyen jogsim, ha annyi idős lennék hogy lehetne az lenne az első dolgom hogy megcsinaljam. Elég sok helyzetben volt már hogy nagyon hiányzott hogy nincs kocsinak de ezt ti úgysem értitek mert ki van nyalva a seggtek, így könnyű ilyen stílusban válaszolni egy normálisan féltett kérdésre! Eddig ahányszor fektettem itt a gyakorikérdéseken kérdést, mindig normálisan válaszoltak, kivéve ennél a kérdésnél. Látom rohadt sok értelme van kérdéseket írni ide...
2022. máj. 13. 18:18
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát, az ilyen kérdésnek nincs is értelme.
2022. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!