Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Napozás kamasz gyerek előtt?

Napozás kamasz gyerek előtt?

Figyelt kérdés

Szeretek egy szál bugyiban napozni a kertünkben. De a gyerekem már 15 éves. Mit gondoltok egészséges így napoznom előtte?

N



2022. jún. 16. 11:02
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, eddig mi volt a szokás a családban. Ha nem volt tabu a meztelenség, akkor nyugodtan. Nyilván most a semmiből kezdeni, elég fura lenne, de az sem lenne olyan elképzelhetetlen.
2022. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
95%
Szerintem akkor gond ha a családotokban tabu a meztelenség úgy általában. Ha nem, akkor nem fogja most se érdekelni.
2022. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
88%
Ha eddig egészségesen nevelted a gyerekedet akkor ez is egészséges. Egyébként elég gyanus a kérdésed, mintha az elmult 15 évben ez nem jutott volna eszedbe:-)
2022. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%
Eddig nem volt probléma, csak most, hogy betöltötte a 15-öt?
2022. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk nem volt tabu a meztelenség, így ez sem lenne (lett volna). De ha nálatok az volt, akkor igen, furán veheti ki magát a dolog.
2022. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nem napoznék fél meztelenül a 15 éves gyerekem elõtt,mindig is szégyenlõs voltam.Elõfordulhat,hogy a fiadat zavarná,ha még nem is tenné szóvá.
2022. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
59%
Elég fura lenne. Ciki. Gáz.
2022. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a családunkban sosem volt ilyesmi, én se ilyenben nőttem fel, szóval nekem ez fura lenne. Én a gyerekem előtt nem lennék képes ezt csinálni, de ha az én édesanyám csinálná ezt, az is nagyon fura lenne, megdöbbentene. Egyszerűen nálunk az ilyen nem volt szokás. Ha valakinél ez szokás, akkor csinálja. De ha eddig semmi ilyen nem volt, és csak random 15 év után csinálod ezt, akkor valószínűleg a fiadat is zavarná.
2022. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
88%
Szunidooooo.... kamukerdesekre fel!
2022. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
96%

Ha 0-15 eves koraig bugyiban napoztal elotte, akkor nem gond. Majd ha ot zavatja, akkor szol es akkor vegyel fel felulre is valamot vagy kuldd el a haverokhoz, te meg napozgass.

Ugy emlekszem, amikor a gyereknek kezd nagyon ciki lenni a szulo, akkor ugyis szol😁

2022. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!