Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak az én anyám nem engedi...

Csak az én anyám nem engedi hogy 20 éves léttemre azzal feküdjek le akivel akarok?

Figyelt kérdés

Másnál is van ilyen ugye, vagy csak az én anyám bolond hogy nem engedi hogy a barátnőmmel együtt aludjak itthon? Még csak nem is arrol van szo hogy kétes alak lenne a lány vagy ilyesmi


20f


2022. júl. 18. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nekem is van ilyen barátom, barátnőm, akikek nem engednek együtt aludni (éjszaka valamelyiküknél), pedig 20 évesek és vagy 5 éve együtt vannak. Ez ilyen vallási dolog.
2022. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Anyám vallásos, de nem hinném hogy az lenne az oka. Nem tudom az okát. Amugy ha mégis az, az elég nagy álszentség lenne
2022. júl. 18. 21:25
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

"léttemre"


A nyugdíjasok ejtik ki ezt a szót így, a műfogsor miatt.

2022. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Miért lenne álszentség? Ő parázna életet él és összefekszik fűvel-fával?


(Nem anyukád pártján vagyok, de az álszentség szó ezt jelentené az ő esetében.)

2022. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Mai időkben egyre ritkább, de előfordul. Az ilyen szülő úgy látja jónak, ha ez csak a nászéjszakán történik meg.
2022. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4es,


Voltak pasijai apám elött is, és nem füvel fával fekszek össze, még nem voltam senkivel

2022. júl. 18. 21:33
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

"a barátnőmmel együtt aludjak itthon"

Itthon. Ez itt a kulcsszó. Nem akarja látni, hallani.

Menjetek máshova.

2022. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Csak te nálad van az, hogy anyád engedélye kell. Én ekkor azt mondtam hogy akkor nem látsz, szervusz, és leléptem.
2022. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Barátnőmet sem engedik. Sem a barátjánál nem aludhatnak együtt, sem sehol.

Mondjuk itt a vallás a ludas. (Pedig az anyukája úgy ment férjhez, hogy a barátnőm már a pocakban volt.)

Ezért a barátnőm kénytelen kijátszania az anyukáját.

Amúgy 20 évesekről beszélünk itt is. (a fiú rendes és megbízható, dolgozik és tanul)


Másik ismerősömnél pedig 26 évesen is a barátoknak kellett bizonyítania a szülőknek, hogy a pár külön szobában alszik. 2 pár ment kirándulni és úgy "aludtak" a hotelben, hogy a két lány és a két fiú külön szobában. Persze ez nem így volt, de a szülők elhitték. Itt is a vallás játszott közre. Mondjuk ők már összeházasodtak, de esküvő előtt nem is költözhettek össze. (27-29 évesen...)

2022. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Lehet csak azt nem akarja, hogy ott aludjon valaki és kényelmetlen legyen a fürdő/wc használat, vagy bármi más.
2022. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!