Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lesz ez majd "jobb"? Nagyon...

Lesz ez majd "jobb"? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Sajnos 2 hónapja elhunyt a kislányom. Agydaganata volt. Nagyon rosszul érzem magam, minden éjjel sírok és most, hogy közeledik a születésnapja, csak még rosszabb:( Nem tudok nélküle élni. Még csak 5 éves sem volt. Bennem van az arca, a mosolya, nem hiszem el, hogy nincs többé. Olyan gyönyörű kislány volt és nem érdemelte meg ezt a szörnyű betegséget. Borzasztó volt, 1 évig volt beteg:( Van egy kisfiam, ő tartja bennem a lelket. Aki elvesztette a gyermekét, hogyan tudta feldolgozni?

2022. aug. 22. 18:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Öszinte részvétem sajnos nekem még nincs,de szerintem sosem lehet teljesen feldolgozni,légy sokat a fiaddal,az lebegjen előtted hogy ő már jobb helyen van,és ha hiszel Istenben és Jézusban akkor találkozni fogsz vele,ki tartást
2022. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
A gyaszportal.hu-n keress gyászcsoportot, online is van, a sorstárs közösség kicsit leveszi a terhet. Illetve vannak önsegítő könyvek, pl Bátorság a gyászhoz. Add meg a gyásznak az ő idejét, és ha van, aki meghallgat, oszd meg az érzéseidet, ne tartsd magadban. Naplót is írhatsz. Ha néha akadnak felszabadultabb pillanatok, azt is engedd meg magadnak, minden érzés szabad.
2022. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Őszinte részvétem!

Merj szakemberhez fordulni!

A világon a legnagyobb fájdalom az amin most keresztül mész. Menj szakemberhez. Nem szégyen segítséget kérni egy ilyen trauma feldolgozásához.

A fiadnak szüksége van rád (épp elmével)

2022. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sajnálom.

A legnagyobb tragédia amit most átélsz, nem véletlen, nincs is rá szó a magyar nyelvben.

Sok erőt kívánok neked ahhoz, hogy megtanulj ezzel együtt élni-mert itt csak azt lehet.

2022. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Egyesnek: nagyon elszomorítasz. A gyereked születésnapja nem csak egy ember ünnepe. Hanem a közös éleletek kezdetének a napja. Anyaként nagyon rossz a gyereke születésnapja, úgy, hogy Ő nem lehet itt velem:( Többieknek köszönöm a kedves szavakat.
2022. aug. 22. 19:08
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

Őszinte részvétem.

Van ismerősöm, aki elvesztette a gyerekét, igaz, fiatal felnőtt gyerekről volt szó. Járt gyászcsoportba, neki segített valamennyit. Próbáld meg, neked is segíthet, illetve merj szaksegítséget kérni, ha úgy érzed. Az apró örömöket engedd meg magadnak, ez is nagyon fontos. Nagyon sok erőt kívánok!

2022. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
9. Ha valaki már nem él, akkor már emlékezni sem szabad rá?
2022. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
6%
10: Szabad, de nem szabad túlzásba vinni, mert az élők kárára megy.
2022. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Őszinte részvétem, rettenetesen sajnálom! Erre egyszerűen nincsenek szavak, ez a legborzasztóbb, ami egy emberrel történhet. Én is ismertem több olyan családot, akik a gyereküket vesztették el, sőt, az én családomban is volt ilyen. 17 éves unokatestvérem egy ostoba balesetet követően rossz kezelés miatt halt meg. Próbálj arra gondolni, hogy már nem szenved, talán ez segít valamennyit. Legyél minél többet emberek között, ha vannak szüleid, testvéreid, velük, de főleg a férjeddel és a kisfiaddal. Az idő az egyetlen, ami segít, lassacskán enyhül a fájdalom. Teljesen soha nem múlik el (nem is kell), de majd könnyebb lesz. Sok erőt kívánok!♥️
2022. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
8%
Igen, és? Akkor sem szabad meg tiltani hogy tisztességesen meggyászolja a fiát. Mert az is ugyanúgy az élők kárára mehet
2022. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!