Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket büntettek meg gyerek...

Titeket büntettek meg gyerek korban rossz jegy miatt? Ha igen akkor milyen büntetést kaptatok? És jó jegy miatt kaptatok pénzt?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 16:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Rossz jegy miatt csak lekiabaltak meg hallgathattaam az agymosast foleg apamtol, jo jegyert meg semmit
2022. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Laptop elvétel (ekkor szerettem meg nagyon olvasni, úgyhogy pozitívan sült el, de a tanulás akkor sem érdekelt jobban abban az időben/iskolában)

Nem mehettem el az osztállyal Velencébe, mindenki ment csak én nem. Annak nem lett pozitív eredménye, azóta is mérges vagyok miatta 30 évesen :D

Aztán átmehettem abba a középsuliba ahová alapból menni szerettem volna, csak az előzőt rám kényszerítették, onnantól kitűnő voltam. Nem kimondottan a jó jegyek darabjáért, de a jó eredmények végett engedékenyebbek lettek a szülők. Könnyebb volt kikönyörögni új cipőt mondjuk.


Kimondottan gyerek korban általánosban én a korrepetálást éltem meg büntetésnek :D jutalmazásra nem igazán emlékszem. Sajnos a matek soha nem ment.

2022. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaptam büntetést rossz jegyért.


Jobb bizonyítványért kaptam pénzt, de különösebben nem motivált.

2022. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Ének órán kellett volna énekelnem, de néhány osztálytársam folyamatosan szekált és röhögött rajtam, engem meg a sírás kerülgetett, úgyhogy mondtam hogy nem szeretnék énekelni. Próbált a tanár győzködni de nem akartam, úgyhogy beírta az egyest. Otthon meg csak annyit mondtam el hogy nem csináltam órai munkát, ezért egész nap úgy beszéltek velem mint a kutyával.

Kitűnő tanuló voltam, a jó jegyekért nem kaptam semmi "extrát", kaján és lakhatáson kívül. Elvárás volt hogy 4-es 5-ös tanuló legyek.

2022. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam semmi büntit vagy ilyesmi max elbeszélgettek velem. Jó jegyért megdícsértek.
2022. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Jo jegyert mindig megdicsertek, ha azert kaptam rosszabb jegyet, mert nem keszultem eleget, leszidtak, de osztonzeskeppen. Matekbol sosem voltam jo, ott egy-egy rosszabb jegyert nem kaptam ki, viszont ha kaptam egy negyest vagy otost, valaszthattam valami meglepetest:)
2022. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
99%
Amikor rossz jegyet hoztam, egy hétig nem nézhettem mesét.
2022. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%
Anyámnak egy ötös alá miatt is vérben forgott a szeme és három napig nem szólt hozzám.
2022. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
A jó jegy az alapvető elvárás volt, úgyhogy azért nem kaptam semmit. A rossz jegyért sem kaptam büntetést, csak mondták, hogy ezt azért majd javítsam ki.
2022. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Fura mert én elég jó tanuló voltam és ha be csúszott egy hármas azzal nyugtattak, hogy nem dől össze a világ és később semmin nem fog múlni ha tesin kaptam egy kettest vagy akár párszor matekon hármast
2022. aug. 30. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!