Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akinek pedofíl...

BarbiEgy kérdése:

Van itt olyan, akinek pedofíl volt az apja? Hogyan jutott túl az átélt traumákon?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 17:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Ugye tudod ez egy fájdalmas pont leírni olyan mint újra átélni emlékezni
2022. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Hany eves vagy? Kertel mar segitseget vagy meg mindig molesztal?
2022. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Jelen: és sehogy. Nincs családom, nincs párkapcsolatom, rosszul vagyok a férfiaktól a mai napig.
2022. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 robetko ***** válasza:
0%
Jó lenne privátban beszélni
2022. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon saját tapasztalat. Én úgy gondolom, hogy KELL róla beszélni, hogy NE LEGYEN TABU!!! Írok jelenleg egy könyvet, ami olyan sorsú embereknek segít akik ebben érintettek. Egyfajta ön-más gyógyítás célú önéletrajz. Tudom, hogy fájó pont róla beszélni, s reménykedem akik nem tudnak válaszolni de megéltek hasonlót, kértek segítséget! Sajnos számos ember van aki szégyelli, az azkövető életét nagyban befolyásolja. Célommá vált, hogy tanulmányt folytassak minderről, eztán megleljem a megoldás kulcsát. Úgy érzem jó úton járok.
2022. szept. 13. 21:44
 6/23 Drakula ***** válasza:
22%
Mi lesz a cime?
2022. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
Értékelem a jó szándékodat, de nem lehetsz biztos benne hogy segíteni, és nem ártani fog a könyved.
2022. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%
Úgy legyen remélem csak segíteni akarsz és valid infók lesznek benne szerintem szakemberek legg nagyobb segítség na meg saját magad egy adag szeretet nagy őn ismeretel
2022. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
Régen votl egy honlap is beszélj róla címmel talán de ott pont ilyesmikről írtak.
2022. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
Éppen az oldal miatt merült föl bennem hogy árthat is a könyv. Amikor elkezdtem ott beszélgetni, rövid ideig jobban éreztem magam. Utána meg sokkal rosszabbul. Olyan dolgokra kezdtem emlékezni ahogy mások történeteit olvastam, amikre nem kellett volna.
2022. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!