Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit keres ennyire a szobámban ?

Mit keres ennyire a szobámban ?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak és amikor 2 hetenként hétvégén apámnál vagyok akkor anya mindig kutakodik a szobámban. Fogalmam sincs mit keres ennyire, de hiába zárom be már kulcsal az ajtómat Ő kinyitja egy pótkulcsal. Kutakodik a matracom alatt, az ágynemümben, a párnám alatt. Átnézi minden fiókomat és füzetemet. Egyszer megtalálta a naplómat, felvágta a lakatot majd elolvasta. Persze utánna nem adta vissza és kidobta, azóta minden cuccomat apámnál tartok. De ötletem sincs mit keres ennyire... ha kérdezem nem mondja el, csak tagad-tagad és tagad. Ha pedig otthon vagyok mindig beront a szobámba kopogás nélkül, mintha rajta akarna kapni valamin. Otthon pedig már nem tudok telefonálni mert, kihalgat utánna meg kikérdez, hogy "Kivel beszéltél ?" Miért mondtad ezt meg azt ?"


Mit tegyek ?


Köszönöm a válaszokat.



2022. szept. 18. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez beteges 😅 szerintem ő sem tudja mit keres
2022. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Beteges birtoklási vágy.
2022. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Katona Dius ***** válasza:
95%
Ha apukád bele egyezik, költözz hozzá.
2022. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Anya mindent megtenne, hogy ne költözzek el. Szerintem sem tudja mit keres, de keres...
2022. szept. 18. 17:25
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Paranoia, az enyém évekig ilyen volt, míg klimaxolt.
2022. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Na, neked sem lesz partnered, míg anyádnál töltöd a fele életedet.
2022. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Piztos a dugi pénzed keresi..
2022. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem költözz apudhoz. Bár ott is ugyanúgy utánad fog kérdezni de szerintem akkor is több tered lesz.
2022. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Nincs valami, amitől fél anyukád? Pl. pók, rovarok. Tedd be egy dobozba és figyeld a hatást.
2022. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Darius- ***** válasza:
88%
Ez valami mania, lehet paranoia is , amit irt valaki.
2022. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!