Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anyaként rosszul...

Szerintetek anyaként rosszul képzeltem a helyzetet? Nem kellett volna rákérdeznem?

Figyelt kérdés
A lányom 22 éves és egyedül él Budapesten. Most meglátogattuk én és a férjem, 3 éjszakát töltünk itt, de nap közben elmegyünk általában várost nézni meg itteni barátokkal találkozni, meg ilyenek. Tegnap a lányom úgy ért haza, hogy autóval hozták, pedig amúgy tömegközlekedik, és egy férfi volt az, mivel kiszálltak elbúcsúzni, és azt nem láttám jól, hogy mit csináltak, mert takarásban volt, csak a vezetőoldali ajtót láttam, de ez egy szerintem vonzó és kicsit idősebb férfi volt. Mikor felért, kérdeztem, hogy ki volt az, erre annyit mondott, hogy csak egy barát, de kicsit így félvállról. És akkor megkérdeztem, hogy ugye nincsen viszonya egy házas férfival, mert nagyon úgy tűnt nekem. És akkor nagyon meglepődött és úgy mondta mintha ez nonszensz dolog lenne, hogy “ jézusom anyu, te ezt miből vontad le? Nem, semmi ilyenről nincs szó, de ha lenne is, ez magánügy.” Nekem nagyon hazugság szagú volt ez, de nem firtattam már, mert így is dühös volt, hogy az utcát figyeltem, és néztem, hogy ki az. Szerintetek hiba volt? Vagy jobban utána kéne mennem, hogy miket csinál? A férjem annyit mondott, hogy ha akarja, majd elmondja, hagyjam. De ezzel nem sokat segített. Ti mit gondoltok?

2022. okt. 27. 09:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha ez nem kamu, szégyelld el magad! Mentsd meg a lányodat magadtól és járj el pszichoterápiára. Valószínűleg a téves neveltetésed az oka annak, amilyen lettél. De sosem késő változtatni magadon.
2022. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem, nem kellett volna rakerdezni. Magánügye. Az is, ha nős ferfivel kezdene. Az ő dolga.
2022. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Egy ilyen szülőtől meneküljön mindenki. Tudod, mikor hívnálak meg legközelebb...
2022. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

22 éves a lányod, tehát felnőtt nő.

Semmi beleszólásod a magánéletébe, bármit is csinál.

2022. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Durván illetlen volt a kérdésed.
2022. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, hogy akinek ennyi fantáziája van kamukérdésekre, az miért nem könyvet ír gyakorizás helyett?
2022. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

Az nem lehet, hogy ez nem kamu.

Ha nem kamu, akkor szégyelld magad. Ennyi.

2022. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

Eleg serto megjegyzest tettel, kb. kinezted belole, hogy valakinek a szeretoje. Minden bizonyitek nelkul kerdore vontad! 22 eves, ha neki ugy tetszik, akkor osszejohet a Ferenc papaval is, neked nincs beleszolasod.

A masik: mit kemkedsz?


Itt egy valaki kezelte jol a dogokat, es az nem te vagy, hanem a ferjed!

2022. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
Miért kell egyáltalán nekirontani valakinek amiatt amit te ELKÉPZELTÉL, tehát nem konkrét tényekről van szó, nincs semmi ami alátámasztja a képzelgéseidet. Ezeket legközelebb tartsd meg magadnak, aztán ha esetleg lesz bizonyíték akkor megveregetheted a saját válladat, hogy pazarul kombináltál. Közöd viszont akkor sem lesz más magánéletéhez, akkor sem ha a gyerekedéről van szó.
2022. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

Fromm azt írja, hogy a legnehezebb anyai feladat, elengedni a gyermekünket.

A lányodra legyél büszke és drukkolj neki. Biztos lesz, amit el fog rontani, és más meg sikerül. Nem vagy már felelős érte. Ezt most jól kitaláltad magadnak, és rágódsz rajta, meg piszkálod. Biztos lesznek, amiket nem úgy csinál, ahogy te szeretnéd. Szerintem mivel felnőtt itt az idő, hogy újra több időt tudj szánni a saját fejlődésedre, a házasságotok építésére, láss hozzá ezekhez, mert ezek hiánya miatt is akarod őt kontrollálni. Tudd inkább a magad életét jobban irányítani. mindezt nem bántásból!

2022. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!