Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a férfiről (39), aki az anyjával (65) él együtt és nyáron meztelenül mászkál az anyja előtt a lakásban?

Figyelt kérdés

2022. nov. 4. 15:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom ők már semmi szexualitást nem látnak a dologban, annyira az anyu kicsi fia szerepben van...
2022. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Ennyiböl semmit nem lehet mondani róla.

Az, hoyg miért él az anyjával egy házban/lakásban, annak rengeteg oka lehet, a legtöbbször anyagi, de ez az adott emberröl nem mond ki semmit.

Az meg, hogy meztelenül járnak egymás elött, egyszerüen szokás kérdése, nem mindenki prüd annyira, hogy ettöl szívinfarktust kapjon, vannak, akiknek a meztelenség természetes állapot (ahogy ténylegesen is az!)

2022. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Te44 honnan tudsz erről?
2022. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
3: onnan, hogy én vagyok a barátnője, és nekem mondta. Nálam is meztelenül mászkál, és akkor mondta, hogy otthon is.
2022. nov. 4. 15:54
 5/30 anonim ***** válasza:
34%
Anyuci örül, hogy brét lát 😂 Van ilyen ismerősöm. Saját fiait kukkolja mindig fürdésnél.
2022. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem normális. A tíz éves fiam sem szereti, ha fürdés közben bemegyek, pedig egészséges kapcsolatunk van. Negyven évesen :D nagyon furcsa, oké, hogy az anyja, de szex közben is rátok néz?
2022. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Végülis... Lehet szerintünk nem normális dolog, másrészről otthon mindenki azt csinál, ami az ő családi szokásaikba belefér!

Churchill is rendszeresen meztelenül mászkált a házi alkalmazottjai előtt szemrebbenés nélkül!

Shakira is szeret otthon meztelenkedni a gyerekei előtt is!

Úgyhogy, vannak, akiknek a pucérkodás abszolút természetes dolog!

Más meg strandra sem jár, mert annyira szégyenlős

2022. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
6%

Ott voltál Churchill-nél vagy Shakiránál? Vagy honnan tudod? :D

Akkor sem normális felnőtt, párkapcsolatban élő férfinak mutogatni magát. Szexuálisan nincs gond a pároddal kérdező? Vannak fétisei, aberrációi esetleg? Szexualpszichológus is mindig mondja, az nemi jellegek kiskamasz korban kialakulnak, és az a normális, ha a fiatal szégyenlős lesz. Tehát ez a norma! A kérdező pasija defektes mert az anyjának mutogatja magát.

2022. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
40%
Anya - gyereke kapcsolatba szerintem nem fér bele ez a fajta szexualitás.
2022. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Olyan családoknál, ahol a meztelenség természetes állapot, ott anya-apa meg a gyerekek is mind meztelenül szaladgálnak olykor. Volt több ilyen ismerősöm is. De olyan is volt, akinek az anyja kulcsra zárta az ajtót, még egy zokni cserénél is, nehogy meglássa a fia a bokáját. Szerintem ez felfogás-hozzáállás kérdése, meg annak a kérdése, hogy kinek milyen intim szférára van szüksége. Nekem egyik véglet sem szimpatikus, de a meztelenkedősebb ismerőseimnek sokkal felszabadultabb a személyisége, hozzáállása a dolgokhoz és a párkapcsolatokban is sikeresebbek a prűd családokból származókhoz képest.
2022. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!