Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyuka foztje. Felnőtt külön...

Anyuka foztje. Felnőtt külön háztartást vezető nő szerintetek normális ha hétköznap is nagyrészt de hétvégén mindig egyedül az anyjánál ebédel, délre érkezik és ott tölti a napot a maradék kaját pedig viszi?

Figyelt kérdés
A nem létező háztartásba pedig elhordja az anyja eszközeit. Arról nem beszélve hogy milyen kapcsolata lehet? Soha nincs igény közös programra.. Nincs gyerek, nincs semmi kötöttség, annyi hogy eljár dolgozni

2022. nov. 27. 11:40
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Életkor 37
2022. nov. 27. 11:41
 2/57 anonim ***** válasza:
99%
Ha nekik jó így, akkor normális.
2022. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
86%
Miért fáj neked ennyire, hogy valakinek nincs gyereke? Csak nem megbántad már, hogy neked van?
2022. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy ez volt a kérdés lényege. És nem faj csak ki vagyok akadva az ilyen embereken. Én készítek a szüleimnek, gyerekeknek és a férjemnek ebédet a saját háztartásomban mintsem egyedül odajarjak enni és kihasználni.az ő anyja soha nem mehet hozzájuk.
2022. nov. 27. 11:52
 5/57 anonim ***** válasza:
95%

Nincs jogod "kiakadni", amíg kívülről nézed.

Azon kívül honnan tudod te azt, miért alakul így? Lehet, hogy az anyja sem szeretne egyedül enni. Lehet, csak saját magának nem is főzne, csak hideget enne, az sem jó.

A világon semmi közöd hozzá.

2022. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
96%
Az a gond, hogy a kérdésednek más lényege sincsen. Annyiról szól az egész, hogy böki a csőrödet, hogy valakinek több szabadideje, kevesebb kötöttsége van szerinted, mint neked. Nem válaszokat szeretnél, hanem pletyipartit. Csak szerintem ezzel a témával nem a legjobb platformot választottad. Asszonysutyorgóban talán megértik, kb. az a színvonal.
2022. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Azért mertem kiírni a kérdést mert abnormális szerintem és kíváncsi voltam más mit gondol erről.
2022. nov. 27. 11:59
 8/57 anonim ***** válasza:
94%
Huhú. Férj mindig beugrott az anyjához és evett és hozott is, pedig főztem itthon. Na és. Ha csak üres tésztát hozott, már boldog voltam, kevesebbet kellett főzni és hálás voltam. Ha az én gyerekem jönne be enni és társalogni, biztos pakolnék neki. Ő meg vásárolna, segítene másban.
2022. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Itt a férjre nem főz csak az anyja.
2022. nov. 27. 12:02
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nem élnek a szüleim, de amikor még éltek - én pedig már felnőtt voltam, külön háztartással -, maguk kérték, hogy vasárnaponként menjek ebédelni. És ha tudok, ugorjak fel hétközben is. Ők is mindig csomagoltak, pedig tudok főzni és szoktam is. Nem tudhatod, mi miért történik... ne ítélkezz.
2022. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!