Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az én szüleim teljesen homofób...

Az én szüleim teljesen homofóbok, viszont én meg meleg vagyok akkor hogy mondjam el nekik,hogy ne akadjanak ki?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát, leginkább sehogy.
2022. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Rengeteg példa van rá, hogy valaki addig homofób, míg ki nem derül, hogy a gyereke meleg.

Persze van, aki továbbra is elutasít, esetleg kitagad. De örökké nem tarthatod magadban.

2022. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ne mondd el. Kitűzöl egy rózsaszín háromszöget és nem kell semmit mondanod.
2022. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Amikor a karma visszavág....

Nem az a gond, hogy hogy mondd el - tőmondat, alany, állítmány - hanem az a fő kérdés, hogy mi lesz utána? Készültél "B" tervvel?

2022. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Muszáj elmondani? Vállalod ami azután jönne?
2022. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
99%
hát ha ragaszkodsz hozzá, hogy kitagadjanak, akkor mindenképp. mondjuk tudom ajánlani, hogy előtte azért legyél nagykorú, költözz el, legyenek olyan anyagi körülményeid, hogy soha többé ne legyen szükséged a segítő kézre, és mindenképp legyél mobilis (saját autó vagy nagyon jó tömegközlekedés legalább) hogy gyorsan el tudj menekülni ha mondjuk apád kicsit kifordul magából.
2022. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

De nem értem h miért kell ezt bejelenteni?! Van komoly párkapcsolatod?


Mert mi heterók se állunk oda a vasárnapi ebédnél h "anyu, apu! heteroszexuális vagyok“

2022. dec. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
#7, heteróként mondom: ennyire nem lehetsz naív...
2022. dec. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Nagybátyám kidobta a fiát, amikor a srác elmondta neki. Abban a pillanatban megszűnt létezni a számára - tudtuk, hogy milyen eszméi vannak (beteg, fogyatékos, meg minden ehhez hasonló szép jelző), de unokatesóm is azt hitte, hogy szereti őt annyira, hogy elfogadja.


Nem jött be.


Aki homofób, nem fog megváltozni, attól, hogy a gyereke coming outol.

2022. dec. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor inkább maradok annál hogy nem mondom el eddig se tudtak rólam sok mindent amúgy sem túl jó a kapcsolatom velük:(
2022. dec. 5. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!