Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez elfogadható/normális hogy...

Ez elfogadható/normális hogy így bánik velem?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok,

Anyummal sosem volt jó a kapcsolatom de mostanság főleg nem..

Nem vagyok vékony (Annyira kövér sem)

Emiatt mindig csesztet fogyjak le, így nem fogok kelleni senkinek nem lesznek gyerekeim.

Ma viszont durvult a helyzet..

Hozzám vágta hogy az ő idejében ilyenkor hemzsegtek körülötte a fiúk mindenki oda volt érte

Én meg egy semmi vagyok mert rám sem figyelnek és erről én tehetek

Sosem volt miatta önbizalmam, így még ismerkedni is félek már..

Exemre aztmondta azért hagyott el, mert nem volt velem megelégedve amit meg is ért ezért keresett jobbat.


2022. dec. 17. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, irigy rád azért ilyen.
2022. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem elfogadható. Ráadásul teljesen figyelmen kívül hagyja a korosztályod speciális problémáját: az elmúlt három-négy év úgy szétcseszte az emberi kapcsolatokat, különösen a fiatalok (a most 15-25 évesek) életét, ahogyan csak háborúk marták fel a társadalmat eddig. Nem veled van a baj, hogy nehéz a párkapcsolatok kialakítása, tömegesen ezt tapasztaljátok.

Anyud ebben abszolút nem lát a pályán, nincs jelentősége a véleményének és kizárólag árt, ha egyáltalán hangoztatja. De egyébként sem lenne hozzá semmi köze, ez már a Te életed, csak magadnak tartozol felelősséggel.

2022. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen bevett szokás, lesz ez még rosszabb is.

Ameddig az ő házában laksz nem lehet saját véleményed.

2022. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális, nem elfogadható. Viszont nem gondoltál arra, hogy megpróbálj tenni ellene? Persze ha te jól érzed magad a bőröndben, akkor teljesen rendben van. Csak kérdem.
2022. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka drága, én bármikor lefogyhatok, mi fáj, hogy te viszont már sosem lehetsz fiatal? Tudod, amilyen az adjon isten...
2022. dec. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lesz ez még rosszabb is. :(


Költözz el, amint tudsz, mert ez nem oké.

2022. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érts vele mindig egyet minden állitásával és akkor megzavarodik.
2022. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!