Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha már el van indítva az...

Csakegykérdés35 kérdése:

Ha már el van indítva az apasági per de közben házasságot köt az édesanya van esélye az apának?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 16:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy kerül ide ennyi unatkozó emberke! :) Csak olyan véleményére vagyok kíváncsi aki volt már hasonló cipőben! Én csak szeretném ha nem kellene egy nem beszámítható lányom számára idegen emberre hagynom akár egy órát is a gyerekem
2022. dec. 22. 17:37
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Az egy dolog ha , megállapítják az apaságot, ez még nem jogosítja fel a börtöntöltelék senkiházit hogy elvigye a gyereket, pláne nem felügyelet nélkül.
2022. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
13.as igen ebben reménykedem én is, sajnos nem mindenre van már bizonyítékom, mint pl felvágta az ereit, ezért gondolkodtam a házasságban hogy biztosan ne engedélyezzék a láthatást sem
2022. dec. 22. 17:41
 14/21 anonim ***** válasza:
Van neki.
2022. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja a dolgot, hogy te megházasodsz-e közben vagy sem, de mivel elég problémás, ezekre hivatkozva mondhatod, hogy te nem akarod a láthatást és így van is esély, hogy nem kapja meg. Vagy csak felügyelettel.
2022. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

Az apasági pert akkor lehet megindítani, amikor megtudta az illetö, hogy ö vagy nem ö az apa, illetve ehhez képest egy éven belül.

Négy éves gyerek esetében semmi esélye sincs.

2022. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%

A házasságkötéstől a gyerekednek nem lesz a párod az apja. Akkor lesz, ha ő tesz apasági nyilatkozatot, és őt írják be apának.

De ha a vérszerinti már elindította, nem lesz járható ez, mert akkor apasági vizsgálat lesz.

2022. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%

Ha bebizonyosodik, hogy ő a gyerek apja, akkor ő lesz hivatalosan is. Jogai és közelezettségei is lesznek. Annyit tudsz tenni, hogy a körülményekre való tejintettel kéred, hogy csak felügyelettel káthatja a gyereket. AMúgy mennyi idős a gyerek?


A házasságkötésnek semmi köze a történethez.

2022. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Húzd az időt. Pereljen, az alatt sem láthatja a gyereket. Aztán fellebbezz, indíts pert, hogy ivott, drogozott, börtönben volt, nem látod biztonságban a gyerekedet. Ha megházasodnátok amúgy is, akkor tegyétek. Te harmonikus családban neveled a gyerekedet. Ez fontos.

Ő erre képtelen.

Ezzel is nyerhetsz még a fellebbezésekkel együtt kb 3 évet. Mármint a gyereked, hogy nem kell vele találkoznia.

2023. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy felvágta az ereit, ha tudod a helyét, idejét, a bíróság lekéri a TB-től az adatokat. Szedd össze a tanúkat is.
2023. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!