Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleitek ezt megtudnák...

Ha a szüleitek ezt megtudnák mit tennének?

Figyelt kérdés
Sokszor veszekedünk a párommal, néha ha elborul az agyam, akkor sajnos előfordul a tettlegesség. Elvinnék a lányt?

2022. dec. 27. 17:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Az első esetnél.
2022. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%
Azonnal, a legelső esetnél.
2022. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
Azonnal! És ne próbáld ezt a depressziódra fogni, látom a kulcsszavaknál, mintha bármi köze lenne hozzá.
2022. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%
Normális szülő kimenekíti a gyerekét egy ilyen kapcsolatból, az első esetnél.
2022. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%
Azonnal. Es orulj, ha ennyivel meguszod. Csak, hogy tudd: nem ferfi az, aki megut egy not. Es nem erdekel a maszlag, amit demagogok hoznak fel onigazolaskent. >;-)
2022. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Neki már nem élnek a szülei, viszont az én szüleim nem tudom, hogy fogadnák. Szerintem tagadásban lennének, nem hinnék el a történteket, és igenis a depressziónak van köze a dologhoz.
2022. dec. 27. 18:17
 7/39 anonim ***** válasza:
83%
Depresszió, a nagy makkos f@szt.
2022. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
80%
Nezd, a depresziot kezelni kell es lehet is. Magyarazt ra talan lehet, de mentseg nem, hogy miert vered a baratnodet. Es az is mas kerdes, o miert van meg ebben a bantalmazo kapcsolatban. Mindket eset traumatizalt, az ove is, a tied is, erdemes lenne terapiaba menni, kulon-kulon egyelore.
2022. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%

Ja, jó, akkor verd szarrá, sőt, öld is meg, majd pátyolgatni fog mindenki, mert depressziós vagy... Bocs, elfelejtettem, hogy ma már a sorozatgyilkosokat is prüntyikézgetni kell, mert szegénykék mentális betegek.

Menjél akkor orvoshoz, kezeltesd a depressziódat, ha nálad ilyen tüneteket okoz!

2022. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
68%
A 5-os valasz milyen indokolassal lett lepontozva? Csak nem telibe talalt nehany tanulalan, bantalmazo kocsognel? Van egy rossz hirem: attol meg igaz, sajnos vagy nem sajnos. >;-)
2022. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!