Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám féltékeny, hogy nekem...

Anyám féltékeny, hogy nekem telik normális dzsekire?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni édesanyámról, hogy eléggé fillérbaszó, pedig tele van pénzzel. Konkrétan 4 ingatlan van a nevén, hitelmentesek mind, 3 ki is van adva. Ezt csak azért írom, hogy lássátok tényleg nem egy földönfutó csóringer. Én 25 éves vagyok, már 5 éve külön élek, szóval nem anyám pénzét költöm már nagyon régóta. Na most pedig térjünk rá a kérdés érdemi részére: biztosan ismeritek ti is a The north face márkát, egyáltalán nem luxus kategória, szimplán csak nagyon jó minőségű, meleg téli kabátokat gyártanak, amik drágábbak, mint az átlag, de mégsem egy Balenciaga kategória (bőven nem). Vettem egy north face téli kabátot, egy átmenetit, meg egy nyári széldzsekit. Anyám csak a téliről tud, direkt nem számoltam be neki a többiről, de már ezen is teljesen ki volt akadva, hogy én nem vagyok normális, hogy 100+ ezret elköltöttem egy dzsekire. Nem mondtam neki egy szóval sem, hogy mennyibe került, szimplán tisztában van ezzel a márkával, árazással. Őszintén, kb 100-120 ezer Ft mióta kirívóan sok egy kabátért, amikor az ócskábbnál ócskábbak is 30 ezernél kezdődnek, amik egy év után tönkre is mennek? Nyilván nem azt mondom, hogy átlagos kategória, de ha én kerestem meg rá a pénzt, akkor neki nem mindegy? Ráadásul nem a tartalékaimat költöttem el rá, vagy az utolsó 120 ezer Ft-omat. Amiért ő mindenen spórol, miért várja el, hogy más se költsön magára? Ez fáj neki, hogy én jó cuccokban járok, vagy mi az isten? Nagyon felidegelt, mert képes volt kiverni a balhét ma reggel, amikor 3-4 hetente 1x találkozunk csak, akkor is ilyenre kell elbaszni az időt.

Mit gondoltok, normális ez a viselkedés a részéről?



2023. febr. 11. 11:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
93%

Mi a francból szeditek, hogy mindenki féltékeny, mikro valami nem tetszik nekik? Meg mi az, hogy neki nem telik, mikor tele van pénzzel? LOL


Anyád ilyen. Eddig is tudtad.

" pedig tele van pénzzel." Ja, mert spórol.

2023. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
94%
Megtehetném hogy ennyi pénzért vegyek kabátot. De biztos hogy soha nem adnék ki érte ekkora összeget...
2023. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
#1 rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Igen, telik neki is rá bőven, de mivel ő sajnálja rá a pénzt, ezért elvárná, hogy én se költsek rá. Ez lenne a normális? Biztos, hogy irigy, mert ő is szeret öltözködni, csak pénzt költeni nem, úgyhogy biztos azt gondolja, hogy ha neki nincs, akkor nekem se legyen.
2023. febr. 11. 11:39
 4/52 A kérdező kommentje:
#2 igen tudjuk, itt mindenkinek telik mindenre.
2023. febr. 11. 11:40
 5/52 anonim ***** válasza:
95%
Hm... Kicsit szerintem el vagy tévedve kérdező. Nem attól lesz egy kabát jó minőségű hogy ennyibe kerül. Feleennyi vagy negyedennyi pénzért is vannak nagyon jó minőségű kabátok.
2023. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
32%
Mindig is voltak fillér b@szók ebbe semmi meglepő nincs.
2023. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
84%

3. "Biztos, hogy irigy, mert ő is szeret öltözködni, csak pénzt költeni nem, úgyhogy biztos azt gondolja, hogy ha neki nincs, akkor nekem se legyen."


Ha már ennyire BIZTOS, akkor minek kellett a kérdés? Nincsenek barátaid, a gyakorira kell járni dicsekedni? :D

2023. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
82%

"biztosan ismeritek ti is a The north face márkát"


Nem, nem ismertem. És most, hogy tudok róla sem érdekel.

Amúgy ja, dicsekedni jöttél.

2023. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
86%
Simán vehetnék 100ezres kabátot, de marhaságnak tartom. Na, most akkor féltékeny vagyok?
2023. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk a NF kimondottan ronda kabázokat csinál.
2023. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!