Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Önzőség, mert nem akarok...

Önzőség, mert nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
A nyáron egybekelünk a párommal. Amikor bejelentettük otthon, anya örült neki és gratulált is. Egészen addig semmi gond nem volt, amíg el nem kezdett azon ábrándozni, hogy fogja majd az unokáját dédelgetni. Amikor közöltük vele, hogy nem akarunk gyereket, kiakadt. Elkezdte mondani, hogy milyen önző vagyok, nem is veszem figyelembe, hogy ő bezzeg milyen áldozatot hozott értem. Közöltem vele, hogy ez a kettőnk döntése, és elég nagy vagyok már, erről egyedül dönteni.

2023. febr. 20. 09:05
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Csak hisztizett majd lenyugszik, vagy ha nem akkor megszakad kapcsolat ennyi

2023. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
92%
Milyen csúnya dolog így zsarolni valakit. Nem vagy önző, ez a te és a párod döntése, neki semmi beleszólása és elvárásokat sem támaszthat. Ha nem fejezi be, legfeljebb azt éri el, hogy eltaszít titeket magától.
2023. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2023. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
94%
Nem az. Éljétek úgy az életetek, ahogyan ti szeretnétek.
2023. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
94%

Te kivel szemben lennél mégis önző, hogy nem akarsz gyereket, pont hogy anyukád az aki önző, mert a saját érdekeit a Ti álláspontotok elé helyezi, márpedig helyetted biztos nem fog szülni, az lesz, amit Ti akartok :)

Én ráhagynám. Van aki szeretne, mégsem lehet gyermeke, most mitől rosszabb az, hogy valaki meg egyáltalán nem akar. Ez van, el kell tudni sajnos fogadni, hogy mások vagyunk.

2023. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
91%
Majd megnyugszik
2023. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim válasza:
91%
"nem is veszem figyelembe, hogy ő bezzeg milyen áldozatot hozott értem" Amit nem te kértél tőle! Vicces, hogy szerinte te vagy az önző, amikor épp a saját vágyait akarja ráderőltetni :D Ne hagyd magad, ez a te élted, te döntésed, te felelősséged, nem te felelsz anyukád vágyaiért és boldogságáért.
2023. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy önző. Anyós egyik gyereke sem akar gyereket, mi sem, így mindig azt találja be a hülye dumájával, aki épp kapcsolatban van. Meg kell tanulni nem meghallani az erre irányuló kérdéseit. A ti életetek, a ti döntésetek, neki ebbe amúgy semmi joga beleszólni, de másnak sincs.
2023. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
7%
Igen. És akkor mi van?
2023. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
92%
9, már miért lenne? Kivel szemben?
2023. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!